BAŞKAN ÖZGAN: “5 MİLYON’LUK YATIRIMI 83 TON DEMİR KULLANARAK KENDİ ÖZ KAYNAKLARIMIZLA YAPIYORUZ”

BAŞKAN ÖZGAN: “5 MİLYON’LUK YATIRIMI 83 TON DEMİR KULLANARAK KENDİ ÖZ KAYNAKLARIMIZLA YAPIYORUZ”
  • 0
  • 25
  • 17 Ağustos 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -
Android

Geçtiğimiz günlerde belediye meclisinden olur alarak geçen, Kapalı Pazar Yeri alanına yapılacak olan 6752 metre kare alana kurulması planlanan güneş enerjisi sisteminin, 2132 metre kare alanının çatı yapımına başlandı.

 

Projeyle ilgili açıklama yapan Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan; “Öncelikle bilinmelidir ki bizim derdimiz Kozan ve Kozan halkıdır. 2004 öncesi yağmur ve çamurdan dolayı balçık gibi olan Cuma Pazarı meydanın 4620 metrekarelik alanında çatı kaplamasını yapıp kapalı alan oluşturmuştuk.

Ayrıca , kadın-erkek mescit, idari bina ve tuvalet kısmını tamamlayıp zemini de parke ile döşemistik.

Şimdi ise esnaf sayısının artması neticesinde mevcut kapalı alan yetersiz hale gelmiştir. Esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için yeni oluşturacağımız 2132 metrekarelik kapalı alan için çalışmalara başladık.

Yaklaşık 5 milyon liralık bu yatırımı 83 ton demir kullanarak kendi öz kaynaklarımız ile yapıyoruz.

Şahsımın da mezun olduğu Endüstri Meslek Lisesi yönetiminin ve hocalarımızın da destekleri ile montaj işlemlerine başladık. Okul yönetimine ve öğretmenlerimize bir kez daha teşekkür ediyorum.

2. Etap olarak İller Bankası tarafından kredisinin onaylanmasının ardından İnşallah Güneş Enerjisi Sistemi’nin inşasına başlayacağız” dedi.

BAŞKAN ÖZGAN: "5 MİLYON'LUK YATIRIMI 83 TON DEMİR KULLANARAK KENDİ ÖZ KAYNAKLARIMIZLA YAPIYORUZ" BAŞKAN ÖZGAN: "5 MİLYON'LUK YATIRIMI 83 TON DEMİR KULLANARAK KENDİ ÖZ KAYNAKLARIMIZLA YAPIYORUZ" BAŞKAN ÖZGAN: "5 MİLYON'LUK YATIRIMI 83 TON DEMİR KULLANARAK KENDİ ÖZ KAYNAKLARIMIZLA YAPIYORUZ" BAŞKAN ÖZGAN: "5 MİLYON'LUK YATIRIMI 83 TON DEMİR KULLANARAK KENDİ ÖZ KAYNAKLARIMIZLA YAPIYORUZ" BAŞKAN ÖZGAN: "5 MİLYON'LUK YATIRIMI 83 TON DEMİR KULLANARAK KENDİ ÖZ KAYNAKLARIMIZLA YAPIYORUZ" BAŞKAN ÖZGAN: "5 MİLYON'LUK YATIRIMI 83 TON DEMİR KULLANARAK KENDİ ÖZ KAYNAKLARIMIZLA YAPIYORUZ"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir