BELEDİYE BAŞKANI Mimar Kazım Özgan ANKARA’DA

BELEDİYE BAŞKANI Mimar Kazım Özgan ANKARA’DA
  • 0
  • 65
  • 8 Ekim 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -
Android

Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan Ankara’da gezi turuna çıktı. Kozan ilçesinde devam eden yatırımların hızlandırılması ve yeni yatırımlar kazandırılması için Ankara’da Bakanlıklarda bir dizi ziyaretlerde bulunan Başkan Özgan’a Milletvekili Adayı Mehmet Kurtaran Belediye Kültür ve Spor Müdürü Fatih Öztürk eşlik etti.

Ankara ziyaretleri çerçevesinde öncelikle Çevre ve Şehircilik İklim Değişikliği Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki’yi Adana Milletvekilleri Ahmet Zenbilci,Abdullah Doğru,Faruk Aytek ve Sunay Karamık ile birlikte ziyaret etti. Milletvekili Ahmet Zenbilci ile birlikte İlbank Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek belediye çalışmaları hakkında görüşme sağlandı.TBMM’ye giderek Adana Milletvekilleri Ahmet Zenbilci ve Sunay Karamık’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.
TBMM’de İstanbul Milletvekili Gazeteci Hulki Cevizoğlu, Önceki dönem Ulaştırma ve Altyapı bakanı Lütfi Elvan ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı ve Milletvekili Fuat Oktay ile görüşmeler sağlanarak Kozan için istişareler yapıldı.
Ankara yatırım turuna devam eden Başkan Mimar Kazım Özgan ve beraberindekiler Tarım ve Orman Bakanlığına giderek,Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Veysel Tiryaki ve Orman Genel Müdür yardımcısı Zekeriya Nane ile görüşerek çalışmalar hakkında konuşuldu.
İç İşleri Bakanlığına giden Kozan Heyeti, İç İşleri Bakan Yardımcısı Mehmet Sağlam’ı ziyaret ederek, Kozan hakkında istişarelerde bulundu.
Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğüne giden heyet Genel Müdür Yakup Koç’a hayırlı olsun dileklerini iletip görüşmelerde bulundu.
AK Parti Genel Merkez’e giderek Genel Başkan yardımcıları ile görüşüp istişarelerde bulundu.
Son olarak AK Parti 4.olağan genel kuruluna katıldıktan sonra açıklama da bulunan Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan “İlçemizi Türkiye Yüzyılı vizyonumuz çerçevesinde yarınlara hazırlamanın gayretindeyiz. Bunun içinde temaslarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Herşeyin en iyisini hak eden Kozanlı hemşerilerimiz için çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. AK Parti’mizin 4. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde büyük bir çoşku ve heyecanla yerimizi aldık AK Parti’miz ve ülkemiz için hayırlı olsun. Yıllardır olduğu gibi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ülkemize hizmet etmek için gecesini gündüzüne katarak çalışacak Kadrolarımız ile daha yaşanabilir bir Türkiye için durmak yok yola devam diyoruz” ifadelerini kullandı.

BELEDİYE BAŞKANI Mimar Kazım Özgan ANKARA’DA BELEDİYE BAŞKANI Mimar Kazım Özgan ANKARA’DA BELEDİYE BAŞKANI Mimar Kazım Özgan ANKARA’DA BELEDİYE BAŞKANI Mimar Kazım Özgan ANKARA’DA BELEDİYE BAŞKANI Mimar Kazım Özgan ANKARA’DA BELEDİYE BAŞKANI Mimar Kazım Özgan ANKARA’DA BELEDİYE BAŞKANI Mimar Kazım Özgan ANKARA’DA BELEDİYE BAŞKANI Mimar Kazım Özgan ANKARA’DA BELEDİYE BAŞKANI Mimar Kazım Özgan ANKARA’DA BELEDİYE BAŞKANI Mimar Kazım Özgan ANKARA’DA BELEDİYE BAŞKANI Mimar Kazım Özgan ANKARA’DA BELEDİYE BAŞKANI Mimar Kazım Özgan ANKARA’DA BELEDİYE BAŞKANI Mimar Kazım Özgan ANKARA’DA BELEDİYE BAŞKANI Mimar Kazım Özgan ANKARA’DA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir