Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde Muhtarlarla Bir Araya Geldi
  • 0
  • 47
  • 20 Ekim 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -
Android

Kozan’da 19 Ekim Muhtarlar Günü vesilesiyle düzenlenen programda, Belediye Başkanı Kazım Özgan, ilçenin merkez mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

Programa; Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü, Eminyet Müdürü Fatih Alptekin, Jandarma Komutanı Nuh Anacık İlçe Müftüsü Mustafa Kaya ve basın mensubu arkadaşlar katılım gösterdi.

Başkan Kazım Özgan programda yaptığı konuşmada, “Hepiniz hoş geldiniz muhtarlarım. Muhtarlarımız, demokrasimizin temel taşlarından biridir.  Onlar, halkımızın sorunlarına, taleplerine en yakın olan, onların sesi olan kişilerdir. Bu özel günlerinde onlarla bir araya gelmek, onların değerini ve önemini bir kez daha vurgulamak istedik,” dedi. Programın ardından istişarelerde bulunularak, muhtarların talep ve önerileri dinlendi. Başkan Özgan, “Bugün burada bir araya gelerek, istişarelerde bulunduk.
Bu tür toplantılar, ilçemizin sorunlarını tespit ederek çözüm yollarını bulma noktasında büyük önem taşıyor,” şeklinde konuştu.

Başkan Özgan, sözlerini “Tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, davetimize icabet eden herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum,” diyerek tamamladı.
Bu tür organizasyonların, ilçenin gelişimi için oldukça kıymetli olduğu belirtildi.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, 19 Ekim Muhtarlar Günü'nde Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir