ÖZGAN, GENÇ SPORCULARA SERTİFİKALARINI TAKDİM ETTİ

ÖZGAN, GENÇ SPORCULARA SERTİFİKALARINI TAKDİM ETTİ
  • 0
  • 20
  • 9 Eylül 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -
Android

Kozan Belediyesi ve Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü, birlikte düzenledikleri Kort Tenisi Yaz Kursu’nun sertifika ve kapanış programını gerçekleştirdi.

 

Bu özel programda Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, sporcu çocuklarla bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çektirdi. Özgan, programa katılan öğrencilerin eğlenceli bir gün geçirmeleri için Mehmet Açıkgöz Havuz ve Aquapark’tan ücretsiz faydalanabileceklerini belirtti.

Kort Tenisi Yaz Kursu, gençlerin spor yapma alışkanlığı kazanmaları ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine katkı sağlamak amacıyla düzenlendi. Kurs boyunca öğrencilere kort tenisi eğitimi verilirken, teknik becerilerini geliştirmeleri ve spor yapmayı daha da sevmeleri hedeflendi. Kurs sonunda başarılı olan öğrencilere sertifika verildi ve bu özel programla kursun kapanışı yapıldı.

Kapanış programında Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, sporcu çocuklarla bir araya gelerek onlarla sohbet etti. Öğrencilerin başarısını ve katılımlarını takdir eden Özgan, sporun önemine vurgu yaparak, her zaman spor yapmalarını ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini önerdi.

Kozan Belediyesi ve Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü’nün bu işbirliğiyle düzenlenen Kort Tenisi Yaz Kursu, gençlerin spor yapmaya teşvik etmek ve onların sporla iç içe bir yaşam sürmelerini sağlamak amacıyla yapılan önemli bir projedir. Başarıyla sonuçlanan kursun sertifika ve kapanış programı da ilçedeki sporcu gençlerin motivasyonunu artırmıştır. Kozan Belediyesi’nin gençlere yönelik spor etkinliklerine destek vermeye devam edeceği belirtilmektedir.

ÖZGAN, GENÇ SPORCULARA SERTİFİKALARINI TAKDİM ETTİ ÖZGAN, GENÇ SPORCULARA SERTİFİKALARINI TAKDİM ETTİ ÖZGAN, GENÇ SPORCULARA SERTİFİKALARINI TAKDİM ETTİ ÖZGAN, GENÇ SPORCULARA SERTİFİKALARINI TAKDİM ETTİ ÖZGAN, GENÇ SPORCULARA SERTİFİKALARINI TAKDİM ETTİ ÖZGAN, GENÇ SPORCULARA SERTİFİKALARINI TAKDİM ETTİ ÖZGAN, GENÇ SPORCULARA SERTİFİKALARINI TAKDİM ETTİ ÖZGAN, GENÇ SPORCULARA SERTİFİKALARINI TAKDİM ETTİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir