Özgan: “Yeni Parklar Yapmaya Devam Ediyoruz”

Özgan: “Yeni Parklar Yapmaya Devam Ediyoruz”
  • 0
  • 47
  • 17 Ekim 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -
Android

Kozan Belediyesi ilçe genelinde devam eden park yapım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Karacaoğlan Mahallesi’nde başlatılan park çalışması kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.

Kırsal mahallelerin yanısıra Merkez mahallelerde de her alanda yoğun bir çalışma yaptıklarını kaydeden Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, “Her mahalleye yeni park ve yeşil alanlar kazandırma çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Parklar ve kentimize kazandırdığımız yeşil alanlar her geçen gün artmaktadır. Çocukların doyasıya eğlenecekleri oyun alanlarının ve ailelerinin huzurla zaman geçireceği alanların sayısını her geçen gün daha fazla arttırıyoruz.” dedi.
Başkan Özgan, “Karacaoğlan Mahallesinde Park ve Bahçeler Ekiplerimiz tarafından yapımında sona gelinen parkın çocuk oyun grubu ve fitness aletlerinin kurulumu ve peyzaj çalışması tamamlanırken kısa bir süre sonra bölge halkına hitap edecek. Dut ağaçlarının yoğun olduğu park alanımızda özellikle yazın vatandaşlarımızın evlatları park alanında oynarken kendileri de serin bir ortamda dinlenme imkanı bulacak.” diye konuştu.
Mahalle Muhtarı Sinan Görüş, “Kozan Belediyesine teşekkür ederek başlıyorum. Gülmek herkesi güzelleştirir, çocukların gülmesi dünyayı güzelleştirir bu alan önceden atıftı şimdi vatandaşlarımızın ve çocuklarımıza güzel eser bıraktık”dedi.

Özgan: “Yeni Parklar Yapmaya Devam Ediyoruz” Özgan: “Yeni Parklar Yapmaya Devam Ediyoruz” Özgan: “Yeni Parklar Yapmaya Devam Ediyoruz” Özgan: “Yeni Parklar Yapmaya Devam Ediyoruz” Özgan: “Yeni Parklar Yapmaya Devam Ediyoruz” Özgan: “Yeni Parklar Yapmaya Devam Ediyoruz” Özgan: “Yeni Parklar Yapmaya Devam Ediyoruz” Özgan: “Yeni Parklar Yapmaya Devam Ediyoruz”

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir