Özgan:”Değerli Kozan’lım”

Özgan:”Değerli Kozan’lım”
  • 0
  • 44
  • 15 Mayıs 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -
Android

14 Mayıs seçimlerinde ülkemiz ve şehrimiz çok büyük bir olgunlukla, huzur ve güven içinde vatandaşlık görevini yerine getirerek seçimleri adeta bir demokrasi şölenine dönüştürmüştür.

Katılım oranı rekor seviyelere çıkarak milletimizin iradesi sandıkta tecelli etmiştir.

Türkiye Yüzyılı hedefleriyle çıktığımız 14 Mayıs 2023 seçimlerinde gerek ülke çapında gerekse İlçemizin özelinde büyük bir destekle Ak Partimiz birinci parti olmuş, Türkiye’nin lideri, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan her iki kişiden birinin oyunu alarak milletimizle olan gönül bağını daha güçlendirmiştir.

Bizler de Kozanımızda Türkiye’nin 21 yıllık kazanımlarının, teknoloji ve savunma yatırımlarının, TOGG otomobil projesinin, petrol arama ve keşiflerinin, terörle mücadelede bir aksama yaşanmaması için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ve Ak Parti’yi destekleme kararı alarak seçim çalışmalarına start vermiştik.
Allah’a şükürler olsun ki Kozanımızın yiğit insanları bizi, kendine ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a mahçup etmeyerek en güçlü desteği vermiştir.

Sandıkta tercihi ne olursa olsun her bir hemşehrimiz başımızın tacıdır. Bu vesiyle seçimi olgunluk içinde tamamlayan tüm Kozan halkına teşekkür ediyorum.
Ak Partimizi ve Cumhurbaşkanımızı açık ara birinci çıkaran tüm dava arkadaşlarıma ve gece gündüz demeden çalışan saha ekibimize,milletvekili adaylarımıza,Parti teşkilatımıza ve tüm Kozan’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Şimdi 28 Mayıs 2023 seçimi için daha fazla çalışacağız ve Doğru ADAM’la yola devam diyeceğiz.
Saygılarımla
Mimar Kazım Özgan
Kozan Belediye Başkanı

Özgan:''Değerli Kozan'lım''

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir