14 Yıldır Değişmeyen Lezzet

14 Yıldır Değişmeyen Lezzet
  • 0
  • 154
  • 28 Eylül 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan’da Karacaoğlan Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Göç  yolunda  bulunan  NAZAR CAFE VE PİZZA 14 yıldır aynı lezzetle damaklara hitap ediyor.

 

Göç yolu  üzerinde bulunan iş yerinde  eşi ve kardeşi ile beraber  çalışan  Mustafa Bozkurt  2010’dan günümüze değişmeyen lezzeti ile ilçe halkına hizmet ediyor. Lezzeti  14 yıldır Kozan’a ve tüm ağız tadını bilenlere …

Karnınız acıktığında kendinize veya sevdiklerinize ziyafet çekeceğiniz Nazar Cafe  ve Pizza sabah 10:00 ‘dan ,akşam 21:30’a kadar ağzınıza layık enfes; tavuk döner, hamburger, pizza çeşitleriyle damaklarınızda hoş tat  bırakmaya devam ediyor.

Nazar Cafe ve Pizzada: tavuk döner, nuggets, pizza çeşitleri, soğuk ve sıcak içeceklerle hizmetinizde.

Ayrıca Trendyol, Yemek Sepeti ve Getir Yemek gibi uygulamalarında yer aldığı iş yerinde evlere paket servisi, kapıda nakit ödeme ve kredi kartıyla ödeme imkânı sunuyor.

 

Burası 14 yıldır ağzının tadını bilenlerin tek adresi haline gelen Nazar Cafe ve Pizza siz Kozanlılara hizmet sunmaya devam ediyor. 

 

 Nazar Cafe Ve Pizza  işletme sahibi Mustafa Nihal Bozkurt çifti , yaptıkları  açıklamada, severek yaptığıkları iş yerinden  kazandıkları parayla hayatlarını idame ederken aynı zamanda aile olarak birçok zorluktan sonra iş yerini  büyüttüklerini söylediler.

”Göç Yolu üzerinde olan işyerimde 2010’dan beri mesleğimi eşimle  beraber devam ettiriyorum. Bu işten kazandığımız parayla iş yerimizi büyüterek bir yerlere getirdik şükürler olsun.” dediler. Çevre il ve ilçelerden de müşterilerinin olduğunu dile getiren Bozkurt  Çifti “işimizi seve seve yapıyoruz  ve yapmaya da devam edeceğiz. Kozan halkına ve tüm müşterilerimize  teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandılar.

14 Yıldır Değişmeyen Lezzet 14 Yıldır Değişmeyen Lezzet 14 Yıldır Değişmeyen Lezzet 14 Yıldır Değişmeyen Lezzet 14 Yıldır Değişmeyen Lezzet 14 Yıldır Değişmeyen Lezzet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon