Açelya Store’dan Görkemli Açılış

Açelya Store’dan Görkemli Açılış
  • 0
  • 154
  • 2 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İşletmeciliğini Açelya Sarıkaya’nın yaptığı Açelya Store Şevkiye Mahallesi Şehit Şefik Uçak Sokak üzerinde açıldı.

Açelya Store açılışı yoğun bir katılımla gerçekleşti. Açılış törenine Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Sönmez, BBP Kozan İlçe Başkanı ve Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal, Kozan Organize Sanayi Bölgesi Müdürü, Kozan belediyesi meclis üyesi ve AK Parti Kozan Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Aydın, Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir, Kozan Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Mustafa Sırkıntı, MHP Kozan İlçe Başkanı Şerif Köşeli, Kozan Ticaret Borsası Meclis Başkanı Süleyman Delibaş, Kozan Belediyesi Meclis üyesi Muhannet Alparslan, CHP Kozan Belediye Başkan aday adayı Ataol Öztorun, mahalle muhtarları ve birçok davetli katıldı.

Açılışta konuşan işletme sahibi Açelya Sarıkaya, uzun bir çalışmanın ardından açtıkları iş yerinde özellikle bayanlara yönelik kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmayı amaçladıklarını dile getirdi. Sarıkaya, “Kozan halkına hizmet etmek, uzun bir sürecin meyvesini bu güzel günümüzde görmek bizim için çok anlamlı. Açelya Store olarak, bayanlara özel tasarımlar ve uygun fiyatlarla alışveriş yapma imkanı sunuyoruz” dedi.

Açelya Store'dan Görkemli Açılış Açelya Store'dan Görkemli Açılış Açelya Store'dan Görkemli Açılış Açelya Store'dan Görkemli Açılış Açelya Store'dan Görkemli Açılış Açelya Store'dan Görkemli Açılış

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon