Adana İl Emniyet Müdürü Doğan İnci KOZAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

Adana İl Emniyet Müdürü Doğan İnci KOZAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NÜ ZİYARET ETTİ
  • 0
  • 96
  • 25 Ocak 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Adana İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek ilçedeki güvenlik ve asayiş durumuyla ilgili incelemelerde bulundu.

Ziyaret kapsamında İnci, Kozan İlçe Emniyet Müdürü Fatih Alptekin’den ilçedeki güvenlik önlemleri, suçla mücadele, trafik denetimleri ve genel asayiş durumu hakkında bilgi aldı.

Kozan İlçe Emniyet Müdürü Fatih  Alptekin, sunumunda Kozan’da emniyet teşkilatının yürüttüğü çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi. İnci, Kozan’daki emniyet birimlerinin çalışmalarından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, personelin özverili çalışmalarına teşekkür etti. Güvenliğin her şeyden önce geldiğini vurgulayan İnci, Kozan’da da bu bilinçle çalışmaların sürdürüleceğini kaydetti. Adana İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, “Kozan’da huzur ve güven ortamını korumak için elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız.” diye konuştu.

Adana İl Emniyet Müdürü Doğan İnci KOZAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NÜ ZİYARET ETTİ Adana İl Emniyet Müdürü Doğan İnci KOZAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NÜ ZİYARET ETTİ Adana İl Emniyet Müdürü Doğan İnci KOZAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NÜ ZİYARET ETTİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon