ADANALI VEKİLLER KOZAN BELEDİYESİ STANDINDALAR

ADANALI VEKİLLER KOZAN BELEDİYESİ STANDINDALAR
  • 0
  • 182
  • 9 Ekim 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Adana’da düzenlenen 7.Geleneksel Lezzet Festivali’nde Ak Parti Adana Milletvekilleri Kozan Belediyesi standını ziyaret ederek kolaylıklar dilediler.

Ak Parti Adana Milletvekilleri Ahmet Zembilci, Abdullah Doğru, Faruk Aytek ve beraberindeki Adana ilçelerinin Belediye Başkanlarından Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü, ve Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, Kozan Belediyesi standını ziyaret ettiler.

Milletvekilleri ve belediye başkanları, Kozan Belediye Başkanıyla birlikte standı gezip, Kozan’a özgü lezzetleri deneyerek beğenilerini dile getirdiler. Misafirlere bu özel günlerinde Kozan’ı temsil etmekten mutluluk duyduklarını belirten milletvekilleri, Kozan Belediyesi ve Kozanlıların çalışmalarını takdir ettiklerini ifade ettiler.

Belediye Başkanı ve milletvekilleri arasında samimi bir ortamda gerçekleştirilen sohbetlerde, Kozan’a yapılan yatırımlar, turizm potansiyeli ve yöresel ürünlerin önemi gibi konular ele alındı. Milletvekilleri, Kozan Belediyesi’nin festivaldeki başarılı organizasyonunu ve standın ziyaretçiler tarafından ilgi görmesini takdirle karşıladıklarını belirttiler.

ADANALI VEKİLLER KOZAN BELEDİYESİ STANDINDALAR ADANALI VEKİLLER KOZAN BELEDİYESİ STANDINDALAR ADANALI VEKİLLER KOZAN BELEDİYESİ STANDINDALAR ADANALI VEKİLLER KOZAN BELEDİYESİ STANDINDALAR ADANALI VEKİLLER KOZAN BELEDİYESİ STANDINDALAR ADANALI VEKİLLER KOZAN BELEDİYESİ STANDINDALAR ADANALI VEKİLLER KOZAN BELEDİYESİ STANDINDALAR ADANALI VEKİLLER KOZAN BELEDİYESİ STANDINDALAR ADANALI VEKİLLER KOZAN BELEDİYESİ STANDINDALAR ADANALI VEKİLLER KOZAN BELEDİYESİ STANDINDALAR ADANALI VEKİLLER KOZAN BELEDİYESİ STANDINDALAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon