AK Parti Kozan İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti Kozan İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.
  • 0
  • 170
  • 6 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı,Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan katılımıyla Kozan Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda düzenlenen programda, bölgede en güçlü desteği Kozan’dan aldıklarını söyledi.

Teşkilat üyelerinin Kozan’ın her bölgesini girmeleri gerektiğini belirten Gülaçtı, “Bu seçimde teşkilat olarak fedakarca seçime güzel çalışmalarla hazırlanacağız. Yerel de yeniden Cumhur ittifakı adayımızı seçip işlerimize devam edeceğiz.” dedi.
Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan “Kozan’da çalışmalarımız devam ediyor. Teşkilatımız ile uyum içinde çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz” dedi.

AK Parti Adana İlçe Başkanı Polat Kaya AK Parti’nin hizmet anlamında her yerde olduğunu ifade etti.
Sorumluluk sahibi kardeşleriyle bugüne kadar geldiklerini belirten Kaya, “Türkiye’nin değil dünyanın mücadelesini veren Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkaımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde her vakit hizmet etmeye hazırız. Kozan’da genel seçimlerde olduğu gibi yerel seçimlerde de Kozan’ımızı hazır şekilde teşkilatlarımızın çalışmalarıyla yeniden seçerek yolumuza devam edeceğiz. Sürekli irtibat halindeyiz, birbirimize sahip çıkarak 2024 yerel seçimlerine dikkatle çalışarak hazırlanmalıyız. Kozan’ımız Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın emrinde çalışmalarına devam etmektedir.”
Toplantıya, Belediye Başkanı Kazım Özgan, AK Parti İl Başkanı Ozan Gülaçtı, il yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, il ve ilçe kadın ve gençlik kolları başkan ve üyeleri ile partililer katıldı.

AK Parti Kozan İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. AK Parti Kozan İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. AK Parti Kozan İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. AK Parti Kozan İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. AK Parti Kozan İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. AK Parti Kozan İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. AK Parti Kozan İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. AK Parti Kozan İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. AK Parti Kozan İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon