ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU

ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU
  • 0
  • 62
  • 13 Mart 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Cumhur İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı 1.si Düzenlenen Gençlik Festivalinde Gençler ile bir araya gelerek bu anı sosyal medyasında :

“1.Geleneksel Gençlik Festivali’nde gençlerimiz ile bir araya geldik .Onların muhteşem enerji ile inanılmaz eğlenceli zamanlar geçirdik. Spor alanlarında çeşitli aktiviteler gerçekleştirerek, sizlerin sesini dinleyip sorunlarınızı konuştuk. Beraber çözüm yolları bulduk ve heyecanla geleceğe dair planlarımızı paylaştık. Bu muhteşem etkinlikte bize eşlik eden her bir gencimize teşekkür ediyorum. Sizlerin enerjisi ve desteğiyle her şeyi başarabileceğimize inanıyorum. Birlikte daha nice maceralara ve başarılara yelken açacağız.

Gençliğin Ağabeyi Mustafa Atlı Kozan’a Çok Yakışacak
Aziz Sancar Gençlik Merkezi, Kozan’a Çok Yakışacak.”

Mesajıyla yayınladı.

ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU ATLI GENÇLİK FESTİVALİNDE GENÇLERLE BULUŞTU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan