Başkan Zeydan Karalar, Lezzet Festivali’nin 3. gününde stantları gezdi

Başkan Zeydan Karalar, Lezzet Festivali’nin 3. gününde stantları gezdi
  • 0
  • 166
  • 9 Ekim 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Başkan Zeydan Karalar, Lezzet Festivali’nin 3. gününde stantları gezdi, kente üniversite eğitimi almaya gelen öğrencilere yemek verdi.

Adana’da üniversite kazanan öğrencilere kebap ikram edildi

6-7-8 Ekim tarihlerinde yapılan 7. Uluslararası Adana Lezzet Festivali, Adana’nın eşsiz lezzetlerinin tanıtıldığı, Adanalıların ve kente gelen misafirlerin katılımıyla renkli görüntülerin oluştuğu, başarılı bir organizasyon olarak gerçekleştirildi.
ADANA’DA OKUMAYA GELEN ÖĞRENCİLERE KEBAP…
Festivalin son günü, Adana’da üniversite kazanarak kente gelen öğrenciler için yemek düzenleyen ve mangal başına geçerek kebap pişiren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, şunları söyledi: “Geleceğin teminatı gençlerimizin her zaman yanındayız. 7. Uluslararası Adana Lezzet Festivali’mizin son gününde, Adana üniversitelerini kazanarak kentimize gelen gençlerimiz için yemek düzenledik. Lezzetleri kadar misafirperverliğiyle de öne çıkan Adana’da üniversite okuyacak gençlerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum.”
ADANA LEZZETTE DE BİR NUMARA
Başkan Zeydan Karalar, 7. Uluslararası Adana Lezzet Festivali’nin son günü eşi Nuray Karalar’la birlikte, festivalin gerçekleştirildiği Merkez Park’taki stantları gezdi. Başkan Zeydan Karalar, “7. Uluslararası Adana Lezzet Festivali’nde Adana’mızın birbirinden lezzetli yemeklerinin sunulduğu ve el emeği ürünlerin yer aldığı stantları sevgili eşim Nuray Hanım ile ziyaret ettim. Geçmişten geleceğe miras kalan birçok lezzeti ile Adana bu konuda da 1 numara olduğunu gösterdi. Yemeğin ve eğlencenin bir arada olduğu festivalimizin başarıyla tamamlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Zeydan Karalar, Lezzet Festivali’nin 3. gününde stantları gezdi Başkan Zeydan Karalar, Lezzet Festivali’nin 3. gününde stantları gezdi Başkan Zeydan Karalar, Lezzet Festivali’nin 3. gününde stantları gezdi Başkan Zeydan Karalar, Lezzet Festivali’nin 3. gününde stantları gezdi Başkan Zeydan Karalar, Lezzet Festivali’nin 3. gününde stantları gezdi Başkan Zeydan Karalar, Lezzet Festivali’nin 3. gününde stantları gezdi Başkan Zeydan Karalar, Lezzet Festivali’nin 3. gününde stantları gezdi Başkan Zeydan Karalar, Lezzet Festivali’nin 3. gününde stantları gezdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon