Baysal ‘’Gazetecilerle Yemekte Buluştu’’

Baysal ‘’Gazetecilerle Yemekte Buluştu’’
  • 0
  • 140
  • 11 Ocak 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Yeniden Refah Partisi Kozan Belediyesi Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal, Kozan’da bulunan yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya gelerek 10 OCAK çalışan gazeteciler gününde yemekte istişarelerde bulundu.

 

31 Martta yapılacak olan seçimlerde Yeniden Refah Partisi’nin Kozan Belediye Başkan Adayı olarak yarışacak olan Harun Abdullah Baysal, yapacağı projeler hakkında bilgi verdi.
Baysal, konuşmasına 10 ocak çalışan gazeteciler gününü kutlayarak başladı ve tüm gazetecilerin bu anlamlı gününde yalnız bırakmayarak başarılar diledi. Baysal, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanlığı yaptığını ve şimdi de Kozan Belediye Başkanlığı adayı olduğunu belirtti. Kendisinin Kozanlı olduğunu ve Yeniden Refah Partisi’nin genel başkanının da aynı şekilde Kozanlı olduğunu vurgulayan Baysal, bölgeye özel bir önem verdiklerini söyledi.

Baysal, Yeniden Refah Partisi’nin belediyecilik anlayışını vurgulayarak her türlü projeyi hayata geçirmek için çalıştıklarını belirtiyor. Vatandaşlar, Baysal’ın projeleriyle umut vadeden bir aday olduğunu ifade ediyorlar. Şehrin gelişimi için yapılan çabanın memnuniyet verici olduğunu belirten vatandaşlar, Baysal’ın belediyecilik anlayışını önemsiyor ve desteklerini bu doğrultuda ifade ediyorlar.
Harun Abdullah Baysal, her gittiği yerde kente dair vizyonunu paylaşarak daha iyi bir Kozan için hazırladığı projeleri vatandaşlara aktarıyor. Baysal’ın siyasi çalışmalarına olumlu bir yaklaşım sergileyen vatandaşlar, şehirlerinin geleceği için bu adayı desteklemeye hazır olduklarını belirtiyorlar.

Baysal ‘’Gazetecilerle Yemekte Buluştu’’ Baysal ‘’Gazetecilerle Yemekte Buluştu’’ Baysal ‘’Gazetecilerle Yemekte Buluştu’’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon