BBP Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal’dan Radyo Sis’e Ziyaret

BBP Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal’dan Radyo Sis’e Ziyaret
  • 0
  • 247
  • 5 Ocak 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal’Radyo Sis yayın Koordinatörü Ahmet Kılınç ve Moderatör programcı DJ Selma’’yı ziyaret etti. Ziyarette seçim çalışmaları konuşuldu. Detaylar haberimizde.

 

Önümüzdeki 31 Mart 2024 Pazar günü düzenlenecek olan yerel seçimlere yönelik olarak Kozan’da faaliyet gösteren siyasi partilerin aday adayları, saha çalışmalarına aktif bir şekilde başladılar.

Bu kapsamda Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal, Kozan Ve Çukurovanın medya dünyasında öne çıkan, şehrin en çok dinlenen radyosu Radyo Sis’te yaklaşmakta olan seçimlerle ilgili kapsamlı ve detaylı değerlendirmelerde bulunuldu

Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal
“Öncelikle bu ilçe hepimizin. Azimle, şevkle ve istişare ile çalışmak için yola çıkıyoruz. Bu süreçte bize doğru yolu gösterecek vicdanımız ve aklımız olacaktır. Rabbim hakkımızda hayırlı olanı nasip eylesin. Kozan için bir sorumluluğumuz ve heyecanımız var. Yeni, dünyaya açık, milli değerlerine ve zenginliklerine bağlı bir Kozan inşa etme arzusuyla BBP çatısı altında yola çıktık. Eğer bu görev bize verilirse, Kozan halkıyla birlikte hizmet vereceğiz. Heyecanımızı ve birikimimizi Kozan’a taşımak niyetindeyiz.
Tarihi ve kültürel mirasımızı modern şehircilik anlayışıyla birleştirerek, hem yerel halkımızın hem de ziyaretçilerimizin huzur bulacağı bir Kozan oluşturmayı hedefliyoruz. Hem ilçe merkezinde yaşayan hem de gurbette olan tüm hemşerilerimizin fikirleri bizim için önemli. Kozan’a olan bağlılığım ve birikimimle, ilçemizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirmeyi amaçlıyorum.
Güçlü bir hizmet anlayışıyla Kozanlı hemşerilerime hizmet etmeye söz veriyorum. Birlik ve dayanışma temelli bir yönetim anlayışını benimseyerek hizmet edeceğiz. Adaylığım Kozan’nın geleceğine yönelik umutları artırırken, BBP’nin kapsamlı projeleriyle ilçemize katkı sağlamayı hedefliyorum. ” ifadelerine yer verdi.
Kozan’ın ve Çukurova’nın önde gelen yayın organlarından, şehrin en seçkin radyosu Radyo Sis yayın Koordinatörü Ahmet Kılınç ve Moderatör programcı DJ Selma’, ziyaretten duyduğu derin memnuniyeti ve teşekkürlerini ifade ederek, nazik dileklerini ve hayırlı olsun temennilerini samimiyetle ilettiler.
Ziyaret, anı olarak kalacak bir fotoğraf çekimiyle keyifli bir şekilde sonlandı.

 

BBP Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal'dan Radyo Sis'e Ziyaret BBP Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal'dan Radyo Sis'e Ziyaret BBP Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal'dan Radyo Sis'e Ziyaret BBP Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal'dan Radyo Sis'e Ziyaret

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon