Cinayet Kurbanı Mustafa Hakkulu Toprağa Verildi

Cinayet Kurbanı Mustafa Hakkulu Toprağa Verildi
  • 0
  • 198
  • 26 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İlçemiz Kozan’da 13 Aralık’tan bu yana kayıp olarak aranırken, tabancayla öldürülmüş halde bulunan oto yedek parçası satıcısı ve 3 çocuk babası Mustafa Hakkulu’nun (35) cenazesi toprağa verildi.

Katıldığı bir televizyon kanalında Hakkulu’yu öldürdüğünü itiraf edince gözaltına alınan İsa D.’nin sorgusu ise sürüyor.
Olay, 24 Aralık akşam saatlerinde ilçeye bağlı Postkabasakal Mahallesi’nde meydana geldi. Tarladan evine giden bir çiftçinin, yol kenarındaki dere yatağında erkek cesedini görmesiyle  jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi.İhbar üzerine yerine Jandarma ve Sağlık Ekipleri sevk edildi. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından cesedin, 13 Aralık’tan bu yana kayıp olarak aranan Mustafa Hakkulu’na ait olduğu tespit edildi. Başından tabancayla vurulduğu belirlenen Hakkulu’nun cansız bedeni otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

Öte yandan bir televizyon kanalında Mustafa Hakkulu ile ilgili yapılan programa katılan İsa D., canlı yayında cinayeti itiraf etti. Mustafa ile birlikte alkol alırken eşine ağza alınmayacak sözler söylediğini, bu nedenle de dayanamayıp, Hakkulu’nu vurduğunu ileri süren İsa D. canlı yayında gözaltına alındı. Kozan’a getirilen İsa D.’nin sorgusu ise sürüyor.
Hakkulu’nun cenazesi yapılan otopsinin ardından ailesine teslim edildi. Cinayete kurban giden Hakkulu’nun cenazesi götürüldüğü Kozan’ın Yüksekören Mahallesi Narlıören mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Cinayet Kurbanı Mustafa Hakkulu Toprağa Verildi Cinayet Kurbanı Mustafa Hakkulu Toprağa Verildi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon