Google Harita Kayıt Hizmeti

Google Harita Kayıt Hizmeti
 • 0
 • 528
 • 23 Ekim 2022
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Google Harita Kayıt Hizmeti Nasıl Yapılır Onay süresi nasıl olmaktadır.

Google işletmeler açısından en büyük kolaylıktır. İşletmelerin neredeyse tamamı internet dünyasında yer almaktadır. İşletmeler güvenilir ve kolay olarak kendini sunma imkanı olarak internet ortamını kullanmakta olup hizmet sınırını artırmaktadır.

Google benim işletmem harita kayıt işletmeleri sayesinde firmanız görünür olmakta. Google Benim İşletmem kayıt nasıl olunur.

 1. Mail adresi yok ise mail adresi açma
 2. Google benim işletmem üzerinden mail giriş
 3. İşletme bilgileri ekleme
 4. Açıklayıcı ve net bilgiler yazılmalı.

ekleme yapılan bilgiler ile telefon e-posta veya posta kodu sayesinde üyelik başarılı şekilde gerçekleşir. Üyelik panelinizden gerekli güncelleme yaparak revize edilebilmektedir. Reel olmayan konumlar ise onaylasa da askıya düşerek kapanmaktadır.

Google Benim İşletmem Kapanır mı?

Haritanız açılsa da kapanma olasılığı vardır. Açık olan haritalarda şüpheli işlem yapılmış ise kapanabilmektedir. Örneğin adres, numara değişimi doğru olarak tanımlama yapılmalı aksi takdirde şüpheli işlem nedeniyle hesabınız askıya alınabilir. Destek alarak hesabınızı tekrar aktif edebilirsiniz.

Harita Kaydı Nasıl Onaylanır Anında

Mail adresiniz üzerinden yapılan başvurular sağlıklı ve doğru bilgiler ise anında onay alınarak hizmetiniz aktif olarak görünmektedir. Onay; posta kodu, mail veya telefon numarası ile sağlanmaktadır.

Google’da Haritan Üst Sırada Nasıl Yer Alır

Haritalarımız onay aldı artık tamam işlem bitti düşüncesi ne kadar sağlıklı olabilir, ekleme yapılan harita hemen Google üzerinde üst sırada yer almayabilir. Üyelik panelinden doğru bilgiler eksiksiz olarak ekleme yapılmalı, doğru kitle etkileşimi ve asla spam yorumlardan uzak durmalısınız. Adana Web Tasarım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon