GÜRDAL TOPAL, GAZETECİLERLE YEMEKTE BULUŞTU

GÜRDAL TOPAL, GAZETECİLERLE YEMEKTE BULUŞTU
  • 0
  • 149
  • 10 Ocak 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Büyük Birlik Partisi Kozan İlçe Başkanı Gürdal Topal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle gazetecilerle yemekte buluştu.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Büyük Birlik Partisi Kozan İlçe Teşkilatı Kozan’da görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya gelerek samimi bir ortam oluşturdular. Yemeğe Kozanlı gazeteciler ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Düzenlenen yemek programında günün anlam ve önemine binaen bir açıklama yapan Başkan Gürdal Topal şu ifadeleri kullandı. “Bugün 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutlamak amacıyla bir araya geldik. Öncelikle belirtmek isterim ki daha önce basın camiasının içerisinde çalışmış görev almış ve ahirete intikal etmiş, başta şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ile birlikte aynı kazada hayatını kaybeden gazeteci İsmail Güneş olmak üzere, tüm ahirete intikal eden merhum gazeteci arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

GÜRDAL TOPAL, GAZETECİLERLE YEMEKTE BULUŞTU

Gazeteci halkın, bölgenin ve şehrin duyan kulağıdır, gören gözüdür. Gazeteci kaliteli ve doğru haber yaparsa bölgenin ve şehrin gelişmesinde önemli rol alır. Bu vesileyle tüm basın camiasında görev alan gazeteci arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum” dedi.

Düzenlenen yemek programı Başkan Gürdal Topal’ın Kozanlı Gazeteciler için hazırlatmış olduğu tabloları takdim etmesinin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile sonlandırıldı.

GÜRDAL TOPAL, GAZETECİLERLE YEMEKTE BULUŞTU GÜRDAL TOPAL, GAZETECİLERLE YEMEKTE BULUŞTU GÜRDAL TOPAL, GAZETECİLERLE YEMEKTE BULUŞTU GÜRDAL TOPAL, GAZETECİLERLE YEMEKTE BULUŞTU GÜRDAL TOPAL, GAZETECİLERLE YEMEKTE BULUŞTU GÜRDAL TOPAL, GAZETECİLERLE YEMEKTE BULUŞTU GÜRDAL TOPAL, GAZETECİLERLE YEMEKTE BULUŞTU GÜRDAL TOPAL, GAZETECİLERLE YEMEKTE BULUŞTU GÜRDAL TOPAL, GAZETECİLERLE YEMEKTE BULUŞTU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan