Gürdal Topal ”Kozan İçin Altın Çağ Başlıyor !”

Gürdal Topal ”Kozan İçin Altın Çağ Başlıyor !”
  • 0
  • 98
  • 25 Ocak 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Büyük Birlik Partisi Kapsamlı Teşkilat toplantısında konuşan Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal, ”Kozan İçin Altın Çağı Sizler ile Başlatıyoruz” dedi.

Büyük Birlik Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal kapsamlı teşkilat toplantısında Kozan Ticaret Borsasında vatandaşlar ile buluştu .Büyük Birlik Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal konuşmasında Kozan için altın çağı sizler ile başlatıyoruz dedi. Gürdal sözlerine şöyle devam etti:

”Yola kolay insanlarla çıkarsanız, sizi de satar, yolu da satar, yolcuyu da satar. Ancak Rabbime şükürler olsun ki bana sizler gibi davasına inanan, memleketine sahip çıkan, yolda yoldaş değiştirmeyen, sıkı dostlar nasip etti. O yüzden hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum ve hoş geldiniz sefalar getirdiniz diyorum. Biz biliyoruz ki davası hak olanın yardımcısı Allah’tır .İşte bu inançla, bu gayretle yola çıktık. İşte bu inanç sayesinde bu kadar kalabalık bir aile olduk. Çünkü bizim gayemiz makam değil. Bizim gayemiz doğduğumuz ,büyüdüğümüz ve şimdi de çocuklarımızı büyütmek için bulunduğumuz bu şehri daha güzel ,yaşanabilir bir kent haline getirebilmek. Aday olurken aklımızdan kazanır mıyız endişesi asla geçmedi. Hangi projeleri üreteceğiz kaygısı taşıdık. Sorun değil çözüm odaklı, kavga değil barış içinde olabilmek için hep bu davayı savunduk. Sadece seçildiğimiz parti mensuplarına değil tüm Kozan’a faydalı olabilmek için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Hizmeti her eve ,her sokağa, her mahalleye eşit biçimde taşıyabilmek için aday olduk. Gücümüzün ve yapabileceklerimizin farkındayız.

Son güne kadar hak olan yola yeni yoldaşlar katmak için yılmadan ,usanmadan çalışmaya var mıyız ?

Kendinizi anlamak için gerekirse kapı kapı gezmeye var mıyız?

Birlikte çalışmaya birlikte kazanmaya var mıyız ?

Rabbim bu coşkumuzu, bu birlikteliğimizi daim etsin. Hepinize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı ,vermiş olduğunuz bu desteklerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.Davayı size, sizler de Allah’a emanet ediyorum . Kalın sağlıcakla .” dedi.

Gürdal Topal ''Kozan İçin Altın Çağ Başlıyor !'' Gürdal Topal ''Kozan İçin Altın Çağ Başlıyor !'' Gürdal Topal ''Kozan İçin Altın Çağ Başlıyor !'' Gürdal Topal ''Kozan İçin Altın Çağ Başlıyor !'' Gürdal Topal ''Kozan İçin Altın Çağ Başlıyor !'' Gürdal Topal ''Kozan İçin Altın Çağ Başlıyor !'' Gürdal Topal ''Kozan İçin Altın Çağ Başlıyor !'' Gürdal Topal ''Kozan İçin Altın Çağ Başlıyor !''

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon