Gürdal Topal Sıkılmadık El Girilmedik Gönül Bırakmıyor

Gürdal Topal Sıkılmadık El Girilmedik Gönül Bırakmıyor
 • 0
 • 194
 • 11 Ocak 2024
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Büyük Birlik Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal saha çalışmaları kapsamında, ilçede bulunan esnafları ,mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla birebir görüşmeler gerçekleştiriyor.

Büyük Birlik Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal Belediye Başkanlığı için halkın beklenti ve taleplerini dinleyerek seçim vaatlerini vatandaşlarla paylaşıyor.
Büyük Birlik Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal yerel sorunlara çözüm odaklı yaklaşımını vurgulayarak, Sosyal şehirler projesi anlatarak seçmenlerin ilgisini çekiyor.

Büyük Birlik Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal ve ekibi, genç, yaşlı, kadın ve erkek demeden her kesim tarafından ilgiyle karşılanıyor.
Ziyaret ettiği her yerde vatandaşların ilgi odağı olması, projelerinin halk tarafından olumlu bir şekilde değerlendirilmesinden kaynaklanıyor. Büyük Birlik Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal seçim kampanyası sürecinde etkili bir iletişim stratejisi izleyerek, halkın beklenti ve taleplerini dikkate alıyor.
Sosyal medya üzerinden de aktif bir şekilde kampanya yürüten Topal’ın seçimlere kadar olan süreçte enerjisini ve çalışma temposunu artırarak Kozan merkez ve kırsal mahallelerde dokunmadık el , girilmedik gönül bırakmıyor.

Gürdal Topal Sıkılmadık El Girilmedik Gönül Bırakmıyor Gürdal Topal Sıkılmadık El Girilmedik Gönül Bırakmıyor Gürdal Topal Sıkılmadık El Girilmedik Gönül Bırakmıyor Gürdal Topal Sıkılmadık El Girilmedik Gönül Bırakmıyor Gürdal Topal Sıkılmadık El Girilmedik Gönül Bırakmıyor Gürdal Topal Sıkılmadık El Girilmedik Gönül Bırakmıyor Gürdal Topal Sıkılmadık El Girilmedik Gönül Bırakmıyor Gürdal Topal Sıkılmadık El Girilmedik Gönül Bırakmıyor Gürdal Topal Sıkılmadık El Girilmedik Gönül Bırakmıyor Gürdal Topal Sıkılmadık El Girilmedik Gönül Bırakmıyor Gürdal Topal Sıkılmadık El Girilmedik Gönül Bırakmıyor Gürdal Topal Sıkılmadık El Girilmedik Gönül Bırakmıyor Gürdal Topal Sıkılmadık El Girilmedik Gönül Bırakmıyor Gürdal Topal Sıkılmadık El Girilmedik Gönül Bırakmıyor Gürdal Topal Sıkılmadık El Girilmedik Gönül Bırakmıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon