İSA KÖKYILDIRIM İYİ PARTİ KOZAN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYI

İSA KÖKYILDIRIM İYİ PARTİ KOZAN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYI
  • 0
  • 114
  • 27 Ocak 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan’ın sevilen ve sayılan esnaflarından olan, toplumda saygın bir kişiliğe sahip, isminin karşılığı olan, dürüst, çalışkan, ve mütevazi kişiliği ile örnek bir karakter sahibi İş İnsanı İsa Kökyıldırım, İyi Parti Kozan Belediye Meclis Üyesi Adayı oldu.

Kozan’da İş dünyasının önde gelen isimlerinden ve Kozan’ın sevilen esnaflarından olan İsa Kökyıldırım, İyi Parti’nin Belediye Meclis Üyesi adayı oldu. Kökyıldırım, toplumda geniş bir kesimin saygısını kazanmış, kararlı ve dürüst kişiliğiyle öne çıkan bir isim.

İsa Kökyıldırım, Kozan’ın sorunlarını yakından tanıyan, bölgenin ihtiyaçlarını anlayan bir iş insanı olarak halkına hizmet etmek için aday olduğunu beyan etti. Kendisi, çalışkanlığı ve mütevazı kişiliğiyle tanınan örnek bir karaktere sahiptir. Kozan’da esnaflık yapması, halkın nabzını tutması ve bölge ekonomisine katkı sağlaması, onun Kozan Belediyesi’ne sağlayacağı hizmetlerinde de başarıya ulaşacağının bir göstergesidir.

İyi Parti’nin güçlü kadrolarıyla desteklenen İsa Kökyıldırım, Kozan Belediye Meclisi’nde etkin ve verimli bir rol oynamayı hedeflemektedir. İyi Parti’nin ilke ve değerleri doğrultusunda çalışacak olan Kökyıldırım, Kozan’da adil, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışının benimsenmesine katkıda bulunacağı ön görülmekte.

İSA KÖKYILDIRIM İYİ PARTİ KOZAN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYI İSA KÖKYILDIRIM İYİ PARTİ KOZAN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYI İSA KÖKYILDIRIM İYİ PARTİ KOZAN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYI İSA KÖKYILDIRIM İYİ PARTİ KOZAN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon