KÖKYILDIRIM’DAN BASIN MENSUPLARINA KAHVALTI

KÖKYILDIRIM’DAN BASIN MENSUPLARINA KAHVALTI
  • 0
  • 98
  • 13 Ocak 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Otomobil ve İsa İletişim sahibi İsa Kökyıldırım, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününe özel basın çalışanlarına kahvaltı verdi.

Simay Kahvaltı Salonu’nda düzenlenen kahvaltı programına, Kozan’da görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları katıldı.
Kahvaltıda bir konuşma yapan İsa Kökyıldırım, basın mensupları ile 10 Ocak’ta buluşmak istediğini ancak o gün şehir dışında olmasından dolayı programı bugüne ertelediğini ifade ederek, bütün gazetecilerin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
Kökyıldırım, “Gazetecilik, toplumu bilgilendirmek ve bilinçlendirmek açısından çok önemli bir meslektir. Bu meslekte çalışan tüm basın mensuplarının gününü kutluyorum. Meslek hayatlarında başarılar dilerim” dedi.
İsa Kökyıldırım, gazeteciliğin demokrasinin olmazsa olmazı olduğunu belirterek, “Gazeteciler, toplumda olup bitenleri kamuoyu ile paylaşarak, halkın bilgilendirilmesini ve bilinçlendirilmesini sağlıyorlar. Bu nedenle gazetecilik, demokrasinin en önemli unsurlarından biridir” dedi.
Kökyıldırım, gazetecilerin meslek hayatlarında karşılaştıkları zorluklara da değinerek, “Gazeteciler, görevlerini yerine getirirken bazen zorluklarla karşılaşabiliyorlar. Ancak bu zorluklara rağmen görevlerini yapmaya devam ediyorlar. Bu nedenle gazetecilere her zaman saygı duymamız gerektiğini düşünüyorum”
ifadelerini kullandı. Kahvaltının ardından basın mensupları ile toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

KÖKYILDIRIM'DAN BASIN MENSUPLARINA KAHVALTI KÖKYILDIRIM'DAN BASIN MENSUPLARINA KAHVALTI KÖKYILDIRIM'DAN BASIN MENSUPLARINA KAHVALTI KÖKYILDIRIM'DAN BASIN MENSUPLARINA KAHVALTI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon