ÇUKUROVANIN GÜÇLÜ SESİ RADYO SİS SİZDE SEVDİKLERİNİZE GÖNLÜNÜZDEN GEÇENLERİ ULAŞTIRMAK İSTERSENİZ TELEFONLARINIZIN MESAJLAR BÖLÜMÜNE KÜÇÜK HARFLERLE SİS YAZIN BOŞLUK BIRAKIN MESAJINIZI 3969 A GÖNDERİN.... VODAFONE SMS KAPALIDIR !!!

Kozan Alperen Ocakları Başkanı Tunahan COŞKUN, BBP’den Milletvekili Aday Adayı Oluyor

Kozan Alperen Ocakları Başkanı Tunahan COŞKUN, BBP’den Milletvekili Aday Adayı Oluyor
  • 0
  • 48
  • 23 Mart 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -
Android

Kozan Alperen Ocakları Başkanı Tunahan COŞKUN, BBP’den milletvekili aday adayı oluyor.

ADAYLAR ORTAYA ÇIKIYOR
14 MAYIS’da yapılacak olan genel seçimler öncesinde milletvekili aday adayları da ortaya çıkıyor. Kozan Alperen Ocakları Başkanı Tunahan COŞKUN da yaptığı istişareler sonrasında Büyük Birlik Partisi’nden aday adayı olmaya karar verdi. İşletme mezunu ve Mali Müşavirlik mesleğini yürüten, şimdi ise Kozan Alperen Ocakları Başkanlığını görevindeydi.

CUMHUR İTTİFAKININ ARKASINDAYIZ
Cumhur İttifakı’nın arkasında olduklarının altını çizen Coşkun, “Cumhur İttifakını sonuna kadar destekliyoruz. Kozan Alperen Ocakları olarak seçime hazırız. Seçimle ilgili son çalışmaları da yürütüyoruz. Alperen ocakları başkanı olarak gençlerin önünü açmak için biz de bu kutlu yolda yürümeye talip olduk. Bugün gerekli evraklarımızı hazırlayarak aday adaylığımızı resmileştireceğiz. Hem partimize hem de Adana’mıza hayırlı olsun” dedi.

Kozan Alperen Ocakları Başkanı Tunahan COŞKUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir