Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu…

Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu…
  • 0
  • 102
  • 8 Ocak 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İstanbul’da Adana Kültür ve Lezzet Buluşmaları’nda Kozan Belediyesi yoğun ilgi gördü.

İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenen Adana Kültür ve Lezzet Buluşmaları 4-7 Ocak tarihleri arasında etkinlikte Kozan Belediyesi bir tır portakal dağıtımı ve yöresel ürünler standıyla yoğun ilgi gördü.
Kozan Belediyesi, Kozan’ın meşhur coğrafi işaretli portakallarını ve limonlarını ücretsiz olarak dağıtıldı. Kozan Belediyesi Yöresel Ürünleri İstanbulluların yoğun ilgilendiği bölümler arasındaydı. Ayrıca, Kozan’ın tarihi ve kültürel zenginlikleri hakkında bilgilendirmeler yapıldı.
Standı ziyaret eden vatandaşlar, Kozan’ın doğal güzellikleri ve lezzetli ürünlerine övgüler yağdırdı. Mutlaka Kozan’a geleceklerini ve internet üzerinden alışveriş yapacaklarını dile getirdiler.
Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, etkinlikte yaptığı açıklamada, “Kozan’ımızı İstanbul’da tanıtmak ve marka değerini yükseltmek için bu etkinliğe katıldık.Adana Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür ederim. Coğrafi işaretli Kozan Portakalımızı İstanbul’a getirdik buradaki vatandaşlarımıza ücretsiz olarak dağıtımını yaptık.Yoğun ilgiden dolayı çok mutluyuz. Kozan’ın doğal güzelliklerini, lezzetli ürünlerini ve tarihi zenginliklerini herkese tanıtmak istiyoruz” dedi.
Özgan, “Etkinlik süresince standımıza uğrayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Kozan’ı daha yakından tanımak isteyenleri Kozan’a davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu... Kozan Belediyesi Festivale Damga Vurdu...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon