KOZAN TİCARET ODASI BAŞKANI MUSTAFA KANDEMİR YENİ YIL DOLAYISIYLA KUTLAMA MESAJI YAYIMLADI

KOZAN TİCARET ODASI BAŞKANI MUSTAFA KANDEMİR YENİ YIL DOLAYISIYLA KUTLAMA MESAJI YAYIMLADI
  • 0
  • 126
  • 31 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Başkan KANDEMİR yayımladığı yeni yıl mesajında 2024’ün insanlığın barış içinde yaşadığı, sağlık, mutluluk, bolluk, bereket, kardeşlik, huzur içinde geleceğe umutla baktığı bir yıl olmasını diledi.

Başkan KANDEMİR mesajında, dünya ve Türkiye için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakırken, sevinçlerin, mutlulukların ve ümitlerin yeniden yeşereceği yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
Odamız, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada ufkun ötesini görerek yeni projeler üretmeye devam edecektir. Bizler, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Kozan’nın kalkınma yolculuğuna destek vereceğiz.
Yaptığımız her işte, ortaya koyduğumuz her projede Kozan’nın gelişmesine katkı vermeyi, daha çok üretmeyi, daha çok istihdam sağlamayı hedefledik. 2024 yılında da bütün enerjimizle yeni projeler üretmek, güzel şehrimizi özlemini duyduğumuz zirvelere taşımak ve Kozan’ın lokomotifi olan KTO daha fazla istihdam sağlaması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.
Bu ideallerimiz çerçevesinde başta Kozanlı hemşerilerimizin ve tüm islam dünyasının ve düyanın yeni yılını kutlar, 2024 yılının öncelikle sağlık açısından daha güzel bir yıl olmasını ülkemize ve tüm dünya halklarına daha fazla sevgi, daha fazla barış, huzur ve refah getirmesi temenni ederim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon