Kozan Ticaret Odası, meslek grupları ile bir araya gelmeye devam ediyor

Kozan Ticaret Odası, meslek grupları ile bir araya gelmeye devam ediyor
  • 0
  • 101
  • 6 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan Ticaret Odası, meslek grupları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda, 6.meslek grubu ile kahvaltı programında bir araya gelindi.

 

Kozan Ticaret Odası toplantı salonunda gerçekleşen buluşmaya, kuyumcular, gazeteciler, dayanıklı tüketim malları, orman ürünleri ve perakende satış yapan meslek grupları katıldı .

Toplantıda konuşan Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir, pandemi nedeniyle bir yıldır araya gelemediklerini ifade ederek, bundan sonra daha sık bir araya gelerek soru masaya yatıracaklarını söyledi.

Kandemir, “Kozan’ımızın ekonomik kalkınması için meslek gruplarının bir araya gelmesi ve sorunlarını birlikte çözmesi çok önemli. Bu toplantıların amacı da budur. Meslek gruplarım sorunlarını dinleyip, çözüm önerileri sunmak için buradayız.” dedi.

Toplantıda, meslek gruplarının ortak sorunları masaya yatırıldı.

Meslek grupları temsilcileri, bu sorunların çözümü için belediye ve ticaret odasının birlikte hareket etmesi gerektiğini ifade ettiler.

Toplantı, meslek grupları temsilcilerinin sorunlarını dile getirmeleri ve çözüm önerileri sunmaları ile sona erdi.

Kozan Ticaret Odası, meslek grupları ile bir araya gelmeye devam ediyor Kozan Ticaret Odası, meslek grupları ile bir araya gelmeye devam ediyor Kozan Ticaret Odası, meslek grupları ile bir araya gelmeye devam ediyor Kozan Ticaret Odası, meslek grupları ile bir araya gelmeye devam ediyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon