Kozan Ticaret Odasından İftar Programı

Kozan Ticaret Odasından İftar Programı
  • 0
  • 101
  • 6 Nisan 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İlçemiz Kozan Ticaret Borsası’nın her yıl düzenlediği iftar programlarının 20. si gerçekleştirildi.

Programın 20.si 05 Nisan Cuma günü Elit Balo Düğün salonunda gerçekleştirildi.

Kozan Ticaret Borsası Meclis Başkanı Süleyman Delibaş ve Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdris Çevikalp iftara gelen davetlilerle yakından ilgilendiler. Açılış konuşması yapan Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdris Çevikalp “Sayın protokol, değerli üyelerimiz, kamu ve özel kuruluşlarımızın saygıdeğer yöneticileri,
Sevgili Basın mensupları ve değerli konuklarımız, sözlerime başlamadan önce, Mübarek Ramazan ayının,mübarek gününde hayır getirmesini diliyorum.
Ramazan ayı, manevi değerlerin güçlenmesi özümüzde var olan iyilik ve insani duyguların hayata geçirilmesi için önemli bir fırsattır. Bizler Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin birer üyesi olarak modern Türkiye’nin ilelebet var olması için maddi kaynakları ve manevi destekleri ile tüm kamu kuruluşları, iş dünyası ve diğer sivil toplum kuruluşları ile işbirliği halinde olarak ülkemizin her bir yerinde vatandaşlarımızın yanında olmaktan gurur duymaktayız.” dedi.

Konuşumlarına şöyle devam eden Çevikalp:
”Kozan Ticaret Borsası olarak geleneksel hale getirdiğimiz ve sizleri de aramızda görmekten onur duyduğumuz iftar davetimize katıldığınız için çok teşekkür ederiz.
Bu düşüncelerle sözlerime son verirken yaptığınız ibadetlerin kabul olmasını Ramazan Bayramınızı bir kez daha gönülden tebrik eder sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Kozan Ticaret Odasından İftar Programı Kozan Ticaret Odasından İftar Programı Kozan Ticaret Odasından İftar Programı Kozan Ticaret Odasından İftar Programı Kozan Ticaret Odasından İftar Programı Kozan Ticaret Odasından İftar Programı Kozan Ticaret Odasından İftar Programı Kozan Ticaret Odasından İftar Programı Kozan Ticaret Odasından İftar Programı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon