Kozan Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi

Kozan Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi
  • 0
  • 115
  • 20 Ocak 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -
Android

Adana’nın Kozan ilçesinde Ülkü Ocakları’nda bayrak değişimi gerçekleşti. Yeni Ocak Başkanı Murat Mercan oldu.

 

Kozan Ülkü Ocakları’nda görev değişimi yaşandı. 8 yıldır Ocak Başkanlığı görevi yürüten Harun Yılmaz yerine Adana İl Ülkü Ocakları Başkanı Cem Tutsoy tarafından Murat Mercan atandı. Kozan Ülkü Ocakları’nda gerçekleşen törende Cem Tutsoy, görevi yeni başkan Murat Mercan’a devretti.

Kozan Ülkü Ocakları’nda bir değişim yaptıklarını belirten İl Ocak Başkanı Tutsoy, “Görevini devreden Harun Yılmaz Başkanımıza yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Teşkilatımız için hayırlı olsun. Allah muvaffak etsin” dedi.

Törende konuşan İl Ocak Başkanı Cem Tutsoy , “Öncelikle Selamın Aleyküm. Kozan şehrimizdeyiz, kadim şehirdeyim, başbuğumuzun ”Ben Kozan Vekiliyim” dediği şehirdeyiz. Milliyetçi Hareket Partisinin kurulmasın da ayrı bir öneme sahip olan Kozandayız.
İnşallah birazdan Kozanımızın devir teslimini yapacağız. Devir teslimi yapmadan önce sizlere bir kaç hususta , bazı konulara değinmek istiyorum.
Burada Kozan Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe Başkanım Şerif Köşeli,Milliyetçi Hareket Partisi Kozan Belediye Başkan Adayımız Mustafa Atlı, 28. Dönem Vekil Adayımız Alev Ataş,AK Parti Gençlik Kollarımızın tüm birliği ve beraberliği ile buradaki dayanışmayı gördüğüm için öncelikle mutlu oldum.
İnşallah bu birlik ve beraberlikle Allah izin verirse 31 Mart seçimlerinde Kozan’ın burçlarına üç hilalimizi dikeceğiz.
Baş merhum Başbuğumuza ve Milliyetçi Hareket Partimize ve Cumhur İttifakına Kozan vefasını gösterecek. Tabi burada bu çalışmaların hepsi birlik ve beraberlik içerisinde olur. Ayrışmadan,fitneye düşmeden, bir ve beraber, kol kola yürüyerek biz burada bir sonuca varacağız.
Tabi bu sonuca varırken burada Cumhur İttifakının önemini tüm herkese göstereceğiz. Bir önceki dönemde rahmetli merhum Nihat Başkanımız burayı kazandı.Şimdide Mustafa Başkanımız inşallah kazanacak. Biz buna inanıyoruz. İman ediyoruz ,inşallah sonuç alacağız.
Bu zamana kadar Harun Başkan ,yaklaşık sekiz senedir Kozan Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı görevini şanıyla, şerefiyle, alnının akıyla nasıl aldıysa ,birazdan görevini Murat Başkan’a devredecek. Yaptığı görevlerden dolayı kendisinden Allah razı olsun.
Tabi Ülkü Ocakları ve Milliyetçi Ülkücü Hareket bugünlere kolay gelmedi. Son dönemlerde hainiyle ,fetöcüsüyle, pkklısıyla ,örgütçüsüyle herkesle mücadele etmektedir. Bu mücadeleden hiçbir zaman yılmadık, yılmayacağız. Ve de Kozan’da Ülkü Ocaklarımızın o dik duruşunu Kozan’da göstereceğiz. İlçe Ocak Başkanlığı görevi şanla şerefle yapılır. Harun Başkanımızda şanla şerefle bu görevi yaptı . Kolay değil. Ülkü Ocaklarında İlçe Ocak Başkanlığı yapmak veyahutta Ülkü Ocaklarında görev almak ,uzun sene görev yapmak kolay değil. Kendisi bu görevi layıkıyla yerine getirdi. Bundan sonra inşallah Murat Başkan bu görevi yerine getirecek. İnşallah şanla ,şerefle aldığı bu bayrağı, bu sancağı daha ileriye taşıyacağına inanıyoruz.”dedi.

Törende Türk Bayrağı’na yemin edilerek devir teslim işlemi gerçekleştirildi.

Kozan Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi Kozan Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi Kozan Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi Kozan Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi Kozan Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi Kozan Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi Kozan Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi Kozan Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi Kozan Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi Kozan Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi Kozan Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi Kozan Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi Kozan Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi Kozan Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi Kozan Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi Kozan Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir