Kozan’da 23 Nisan Coşkusu

Kozan’da 23 Nisan Coşkusu
  • 0
  • 90
  • 23 Nisan 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi ilçemiz Kozan’da da büyük bir  coşkuyla kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları bugün Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin konulması ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı eşliğinde göndere bayrak çekilmesinin ardından burada ki tören sona erdi.
Şehit Cengiz Eroğlu İlkokulu ve Ortaokulunun koordinasyonu ile gerçekleştirilen kutlamalara Cumhuriyet Parkında devam edildi. Burada gerçekleştirilen saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Gazi Keleş yaptı. Şiirler okundu. Çeşitli eğlendirici oyunlar oynandı. Halk oyunları gösterileri yapıldı. Mehteran gösterileri sunuldu. Anaokulu öğrencilerinin gösterileri ve Zeybek oyunu yoğun alkış aldı. Bando takımı gösterisi de ilgiyle izlendi. Program, 23 Nisan Haftası kapsamında ilçemizde yapılan sportif ve kültürel faaliyetlerde dereceye giren öğrencilere ödüllerin verilmesi ile sona erdi.
Kutlamalar, anaokulu, ilkokul ve ortaokullarda hafta boyunca çeşitli etkinliklerle devam edecek .

Kozan'da 23 Nisan Coşkusu Kozan'da 23 Nisan Coşkusu Kozan'da 23 Nisan Coşkusu Kozan'da 23 Nisan Coşkusu Kozan'da 23 Nisan Coşkusu Kozan'da 23 Nisan Coşkusu Kozan'da 23 Nisan Coşkusu Kozan'da 23 Nisan Coşkusu Kozan'da 23 Nisan Coşkusu Kozan'da 23 Nisan Coşkusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon