KOZAN’IN EKONOMİK SORUNLARI CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI CEVDET YILDIRIM’A TEK TEK ANLATILDI

KOZAN’IN EKONOMİK SORUNLARI CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI CEVDET YILDIRIM’A TEK TEK ANLATILDI
  • 0
  • 113
  • 18 Şubat 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan’ın sorunları Adana İş Dünyası Toplantısı için Adana’ya gelen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yıldırım’a Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir tarafından tek tek anlatıldı.

Konuyla ilgili sorunları konuşan Başkan Kandemir; ”Adana İş dünyası buluşması toplantısı Cumhurbaşkanı yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz’ın katılımıyla gerçekleşti . Toplantıya Borsa başkanımız Sayın İdris Çevikalp ile birlikte katılım sağladı.”

Toplantıda;

”Kozanımızın kalkınmada öncelikli bölge olması için Orta ve Doğu Karadeniz ile İç Anadolu’yu Yumurtalık  ve İskenderun limanlarına bağlayan bölgemizin gelişmesinde rol alacak olan Adana-Sivas karayolunun ve Kozan-Tufanbeyli arasının duble yol olarak yapılmasını talep ettik. Sayın Cumhurbaşkanı yardımcımız bu iki konu ile ilgili yardımcı olacaklarını ve takip edecekleri sözünü verdi. kendilerine Kozanımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.” şeklinde konuştu.

KOZAN'IN EKONOMİK SORUNLARI CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI CEVDET YILDIRIM'A TEK TEK ANLATILDI KOZAN'IN EKONOMİK SORUNLARI CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI CEVDET YILDIRIM'A TEK TEK ANLATILDI KOZAN'IN EKONOMİK SORUNLARI CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI CEVDET YILDIRIM'A TEK TEK ANLATILDI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon