Kozan’ın Geleceğine Kozanlı İrade Koymaya Kararlı Mustafa Atlı, Halkın Kalbini Kazanıyor

Kozan’ın Geleceğine Kozanlı İrade Koymaya Kararlı Mustafa Atlı, Halkın Kalbini Kazanıyor
  • 0
  • 79
  • 11 Şubat 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan’ın Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı, 31 Mart 2024 yerel seçimlerine doğru halktan yoğun ilgi ve büyük destek alıyor. Atlı’nın seçim çalışmaları, son aylarda büyük bir kararlılıkla ilerliyor ve her adımda Kozanlıların desteğini kazanıyor.

Cumhur İttifakı’nın adayı Mustafa Atlı, girdiği her mahalle ve köyde yoğun ilgi ve büyük destek görüyor. Mahalle toplantılarında halkın coşkusuyla karşılaşan Atlı, Kozanlılara umut oluyor. Düzenlenen toplantılarda mahallelilerin sıkıntılarını dinleyip çözüm önerileri ve projelerini anlatan Atlı, profesyonel bir yaklaşım sergiliyor.

Geçtiğimiz hafta, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ile bir araya gelerek güç birliğini vurgulayan Atlı, AK Parti’nin düzenlediği toplantılara katılarak esnaf ziyaretlerine devam etti. Esnaf ziyaretlerinin ardından Gaziköyü, Hacıbeyli, Tepecikören ve Hacımirzalı mahallelerine ziyaretlerde bulundu. Katıldıkları tüm programlarda birlik mesajı veren Atlı, Adana ve Kozan’ın birlikte kazanacağını belirtti.

Mustafa Atlı, mahalle muhtarlarıyla kahvaltı programında bir araya gelerek sorunları dinledi ve çözüm önerileri sundu. MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı’nın katılımıyla Taş Medreselilerle düzenlenen yemek programında da ilgi ve destek gördü. Esnaf ziyaretleri ve mahalle toplantılarına devam eden Atlı, mahalle sakinlerinden yoğun ilgi ve destek görüyor.

Saray Balo Salonu’nda düzenlenen yüzlerce kişinin katıldığı mahalle toplantısında projelerini anlatan Mustafa Atlı, “Bizim iddiamız 5 yılın sonunda Kozan’ı örnek bir belediyecilik anlayışıyla buluşturmak. Birinci iddiamız tamamen başarı ve hizmet” sözleriyle kararlılığını bir kez daha vurguladı. Aynı zamanda kadınlar için kapalı havuz ve içerisinde yine kadınlara yönelik kafeterya gibi sosyal tesislerin olacağı projesini anlatıp sözünü verdi.

AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kozan’daki ortak adayı Mustafa Atlı, hem partililerin hem de halkın desteğini arkasına alarak Kozan’ın geleceğine kararlı adımlarla yürümeye devam ediyor.

Kozan'ın Geleceğine Kozanlı İrade Koymaya Kararlı Mustafa Atlı, Halkın Kalbini Kazanıyor Kozan'ın Geleceğine Kozanlı İrade Koymaya Kararlı Mustafa Atlı, Halkın Kalbini Kazanıyor Kozan'ın Geleceğine Kozanlı İrade Koymaya Kararlı Mustafa Atlı, Halkın Kalbini Kazanıyor Kozan'ın Geleceğine Kozanlı İrade Koymaya Kararlı Mustafa Atlı, Halkın Kalbini Kazanıyor Kozan'ın Geleceğine Kozanlı İrade Koymaya Kararlı Mustafa Atlı, Halkın Kalbini Kazanıyor Kozan'ın Geleceğine Kozanlı İrade Koymaya Kararlı Mustafa Atlı, Halkın Kalbini Kazanıyor Kozan'ın Geleceğine Kozanlı İrade Koymaya Kararlı Mustafa Atlı, Halkın Kalbini Kazanıyor Kozan'ın Geleceğine Kozanlı İrade Koymaya Kararlı Mustafa Atlı, Halkın Kalbini Kazanıyor Kozan'ın Geleceğine Kozanlı İrade Koymaya Kararlı Mustafa Atlı, Halkın Kalbini Kazanıyor Kozan'ın Geleceğine Kozanlı İrade Koymaya Kararlı Mustafa Atlı, Halkın Kalbini Kazanıyor Kozan'ın Geleceğine Kozanlı İrade Koymaya Kararlı Mustafa Atlı, Halkın Kalbini Kazanıyor Kozan'ın Geleceğine Kozanlı İrade Koymaya Kararlı Mustafa Atlı, Halkın Kalbini Kazanıyor Kozan'ın Geleceğine Kozanlı İrade Koymaya Kararlı Mustafa Atlı, Halkın Kalbini Kazanıyor Kozan'ın Geleceğine Kozanlı İrade Koymaya Kararlı Mustafa Atlı, Halkın Kalbini Kazanıyor Kozan'ın Geleceğine Kozanlı İrade Koymaya Kararlı Mustafa Atlı, Halkın Kalbini Kazanıyor Kozan'ın Geleceğine Kozanlı İrade Koymaya Kararlı Mustafa Atlı, Halkın Kalbini Kazanıyor Kozan'ın Geleceğine Kozanlı İrade Koymaya Kararlı Mustafa Atlı, Halkın Kalbini Kazanıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon