Kozan’ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu

Kozan’ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu
  • 0
  • 72
  • 30 Ocak 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

31 Mart yerel seçimleri için Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kozan Belediye Başkan Adayı Sudiye Gizem Aksoylu, yoğun ve coşkulu bir katılımın gerçekleştiği bir toplantıda partililerle ve vatandaşlarla buluştu.

Havanın yağmurlu olmasına rağmen coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Aksoylu, Kozan’ın ilk kadın belediye başkan adayı olması nedeniyle büyük bir onur duyduğunu belirtti.
Konuşmasında, Kozan’ın belediyecilik geçmişine değinen Aksoylu, “Cumhuriyet sonrası ilk kez Kozan’da bir kadın belediye başkan adayı olarak karşınızdayım. Bu sadece CHP’nin değil, tüm partilerin ilk kadın adayı olma özelliğini taşıyor.” dedi.
Aksoylu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e eşit yurttaşlık hakkı tanıdığı için teşekkür ederek, “Önceki belediye başkanlarımız Kazım Özgan, Musa Öztürk, Mehmet Açıkgöz ve Mustafa Azgın’ın da hizmetlerini anıyorum. Son olarak 1989 yılında Mustafa Azgın ile CHP Kozan Belediyesi’ni kazanmıştık. 31 Mart seçimlerinde hep birlikte bu bayrağı devralacağız.” diye konuştu.
Yağmurlu havadan dolayı kısa tutmak zorunda kaldığı konuşmasını tamamlayan Aksoylu, “1 Nisan’da hepinizi Kozan Belediyesi’nin bahçesine davet ediyorum.Bugünden itibaren 31 Mart’a kadar hep birlikte çalışmaya davet ediyorum. ” ifadelerini kullandı.
CHP Kozan İlçe Başkanı Nurcan Eroğlu’da Sudiye Gizem Aksoylu’ya çıktığı bu yolda başarılar diledi ve birlikte çalışarak Kozan Belediyesi’ni kazanacaklarını söyledi.
Konuşmaların ardından Aksoylu, tebrikleri kabul etti ve özellikle çocuklara olan ilgisi dikkat çekti.

Kozan'ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu Kozan'ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu Kozan'ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu Kozan'ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu Kozan'ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu Kozan'ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu Kozan'ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu Kozan'ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu Kozan'ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu Kozan'ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu Kozan'ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu Kozan'ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu Kozan'ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu Kozan'ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu Kozan'ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu Kozan'ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu Kozan'ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu Kozan'ın İlk Kadın Belediye Başkan Adayı Halkla Buluştu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon