Sürücüler Emniyet Kemeri ve Kurallara Uyma Konusunda Bilgilendirildi

Sürücüler Emniyet Kemeri ve Kurallara Uyma Konusunda Bilgilendirildi
  • 0
  • 93
  • 10 Ocak 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İlçemiz Kozan Turgut Özal Bulvarı genelinde denetimlerini arttıran trafik ekipleri, sürücüleri emniyet kemeri kullanma ve kurallara uymaları noktasında bilgilendirme yaptı.

Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde trafik eğitim ve denetlemelerini artırdı. Trafik yoğunluğunun yaşandığı bölgelerde uygulama yapan trafik polisleri, sürücüler ile vatandaşları emniyet kemeri kullanmaları ve trafik kurallarına uymaları konusunda bilgilendirme yaptı.
Yaşanabilecek kazaların önlenmesinin yanı sıra ölüm ve yaralanmaların oluşmaması için ikazlarda bulunulan sürücü ve araçların eksikliklerinin olup olmadığı da denetlendi.
Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerinin emniyet kemeri kullanmaları ve trafik kurallarına uymaları konusunda uyardığı sürücü ve vatandaşlarda, eğitim ve denetimlerden duydukları memnuniyeti ifade etti.

Sürücüler Emniyet Kemeri ve Kurallara Uyma Konusunda Bilgilendirildi Sürücüler Emniyet Kemeri ve Kurallara Uyma Konusunda Bilgilendirildi Sürücüler Emniyet Kemeri ve Kurallara Uyma Konusunda Bilgilendirildi Sürücüler Emniyet Kemeri ve Kurallara Uyma Konusunda Bilgilendirildi Sürücüler Emniyet Kemeri ve Kurallara Uyma Konusunda Bilgilendirildi Sürücüler Emniyet Kemeri ve Kurallara Uyma Konusunda Bilgilendirildi Sürücüler Emniyet Kemeri ve Kurallara Uyma Konusunda Bilgilendirildi Sürücüler Emniyet Kemeri ve Kurallara Uyma Konusunda Bilgilendirildi Sürücüler Emniyet Kemeri ve Kurallara Uyma Konusunda Bilgilendirildi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon