Vanessa Beauty Center Güzellik Merkezi Açıldı

Vanessa Beauty Center Güzellik Merkezi Açıldı
  • 0
  • 257
  • 13 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan’da Vanessa Beauty Center Güzellik Merkezi, Çanaklı Mahallesi Şehit Şefik Uçar Sokak no:47 / C (Çevreyolu Üniversite Giriş) adresinde çok sayıda davetlinin katılımıyla hizmete açıldı.

İşletmeciliğini Tuğçe Ayhan’ın yapmış olduğu Vanessa Beauty Center, güzellik merkezi sektörüne hizmeti ve kalitesi ile sektöre iddialı bir giriş yapacaklarını belirtti.
Açılış konuşması yapan Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Sönmez, BBP Kozan İlçe Başkanı Gürdal Topal ve Kozan Kuaförler Odası Başkanı Zahide Azgın açılışa katılanlara teşekkür ederek, bol kazançlar diler.
NK Güzellik Merkezi’nde eğitim aldığını dile getiren İşletme Sahibi Tuğçe Ayhan “Bu özel günde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ederim. İşyerimin açılışında bana destek veren ailem ve NK ailesine çok teşekkür ederim. Vanessa Beauty Center Güzellik Merkezi’nde lazer epilasyon, Cilt bakımı, İpek kirpik, Makyaj, Kirpik lifting, saç tasarım, heykeltıraş bölgesel inceleme ve yosun peeling işlemleri yapıyoruz” dedi.
Konuşmalardan sonra açılış protokol tarafından gerçekleşti. İşletmeci Tuğçe Ayhan açılışın ardından güzellik merkezini davetlilere gezdirerek işletme hakkında bilgi verdi. Vanessa Beauty Center Güzellik Merkezi’nin açılışına Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Sönmez ve Kuaförler Odası Başkanı Zahide Azgın, BBP Kozan İlçe Başkanı Gürdal Topal, mahalle muhtarları ve çok sayıda davetli topluluğu katıldı. Radyo Sis ve Kozan Son Dakika olarak başarılar diliyoruz.

Vanessa Beauty Center Güzellik Merkezi Açıldı Vanessa Beauty Center Güzellik Merkezi Açıldı Vanessa Beauty Center Güzellik Merkezi Açıldı Vanessa Beauty Center Güzellik Merkezi Açıldı Vanessa Beauty Center Güzellik Merkezi Açıldı Vanessa Beauty Center Güzellik Merkezi Açıldı Vanessa Beauty Center Güzellik Merkezi Açıldı Vanessa Beauty Center Güzellik Merkezi Açıldı Vanessa Beauty Center Güzellik Merkezi Açıldı Vanessa Beauty Center Güzellik Merkezi Açıldı Vanessa Beauty Center Güzellik Merkezi Açıldı Vanessa Beauty Center Güzellik Merkezi Açıldı Vanessa Beauty Center Güzellik Merkezi Açıldı Vanessa Beauty Center Güzellik Merkezi Açıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon