Yardım ve Yataklık Yapan , Hakkında Kesinleşmiş Hapis Cezası Bulunan Zanlı Yakalandı

Yardım ve Yataklık Yapan , Hakkında Kesinleşmiş Hapis Cezası Bulunan Zanlı Yakalandı
  • 0
  • 158
  • 6 Mart 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İlçemiz Kozan’da 22 Mayıs 2022 tarihinde Şevkiye Mahallesi’nde yaşanan cinayet ile ilgili yardım ve yataklık yapan, hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan zanlı yakalandı.

İlçemiz Kozan’da 22 Mayıs 2022 tarihinde mobilyacı Zafer Çamur’un dışarıdan gelen gürültüye bakmak için evden çıktığı sırada pusuya düşürülerek öldürülmesiyle ilgili soruşturma ile ilgili , cinayet zanlısı Hakkı Y.’ye yardım ve yataklık yaptığı iddia edilen mahkemece hakkında 11 yıl 1 ay 13 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan Levent S., emniyet ekiplerinin titiz çalışması sonucu yakalanarak gözaltına alındı.
Asayiş ekipleri Antalya Asliye Ceza İlamat Masasınca bina içinde muhafaza altına alınmış olan eşya hakkında hırsızlık ve kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak ve kullanmak suçlarından toplamda 21 yıl 4 ay kesilmiş cezası bulunan İ.K. isimli şahısıda Kozan’da yakaladı.
Her iki zanlı da geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi Sevk edildikleri mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

Yardım ve Yataklık Yapan , Hakkında Kesinleşmiş Hapis Cezası Bulunan Zanlı Yakalandı Yardım ve Yataklık Yapan , Hakkında Kesinleşmiş Hapis Cezası Bulunan Zanlı Yakalandı Yardım ve Yataklık Yapan , Hakkında Kesinleşmiş Hapis Cezası Bulunan Zanlı Yakalandı Yardım ve Yataklık Yapan , Hakkında Kesinleşmiş Hapis Cezası Bulunan Zanlı Yakalandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon