Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal İftar Programı Düzenledi

Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal İftar Programı Düzenledi
  • 0
  • 136
  • 18 Mart 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Baysal’ın düzenlemiş olduğu iftar programına Yusuf Baysal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Baysal,Yusuf Baysal Şirketler Grubu Yönetim Üyesi ,Kozan Radyo Sis Yönetim Kurulu Başkanı ve Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı Ali Baysal,Yeniden Refah Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Baysal,Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal ,Meclis Üyeleri ve çok sayıda davetlinin katıldığı iftar programı düzenlendi.

Dualarla başlanan programa 31 Mart yerel seçimler yaklaşırken Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal’da yemeğe gelen misafirlere yaptığı konuşmalarda seçimlere yönelik çalışmalarını anlattı.
Baysal sözlerine :
”Kıymetli eş,dost, akrabalarım hoşgeldiniz,sefalar getirdiniz iftar programımıza….
Artık Kozan’ın kaybedilecek zamanı yok diyerek çıktığımız bu kutlu yolda en büyük destekçim Allah izin verirse siz kıymetli hemşerilerimiz olacaksınız.
Daha yola çıkmadan,daha doğrusu ilk adaylığı açıklanan kişi benim biliyorsunuz.Ve sahalara inmeden 25 adet projeyi hazırladık.
Kozanımızı ince ekledik sık dokuduk her bölgeye,her kesime hitap edecek Kozan’ı kucaklayarak Kozan’ı hizmete doyuracak projelerimizi hazırladık, tasarladık.
Bugün baktığımız zaman 25 adet projesiyle Kozan’a hizmet için, sizlere hizmet etmek için hazırlıklı çıkan tek adayım ”diyen Baysal sözlerine şöyle devam etti:

”Tecrübemiz bu zamana kadar aile olarak Kozanımıza katma değer sağlamış olduğumuz sosyal sorumluluğumuzu bilerek kazandırdığımız eserlerimiz var.Ve bu zamana kadar doğamızda insanlara faydalı olmak için elimizden geleni yaptık.
Şahsım adına konuşacak olursak 2009 yılında biz Kozan için ne yapabiliriz dediğimizde Kozan dayanışma ve kalkınmayı destekleme derneği adı altında bir dernek kurduk.Ve bu zamana kadar Kozanımız için projeler verdik, insanımıza faydalı olmaya çalıştık.
Ve dedik ki her şey parayla olmuyor. Şirket olarak bir şeyler yaptık.Dernek olarak bir şeyler yaptık ama bundan sonra Kozanımıza gelemeyen hizmetlerin gelmesi için,eksik kalan işlerin tamamlanması için, düşünülemeyen projelere düşünülüp hayata geçirilmesi için biz dedik Kozan Belediye Başkan adayı olarak biz de varız dedik.
Onun içinde bu yola çıkarken de önce Allah’a sonra size güvenerek çıktık.
Ve dedik ya bir insanın hizmet doğasında olacak , gönlünde olacak,içinde hizmet etme aşkı olacak bu aşka sahibiz Allah’a Şükür….
Ve size de en iyi şekilde hizmet edebileceğimize inanıyoruz.
Sizler değerlisiniz,memleketimiz değerli ama kimsenin bundan sonra siyasi egosuna kurban etmeyeceğiz.
Biz bu topraklarda yaşıyoruz ve bu topraklara hizmet kavuşturacağız.Biz kendimize güveniyoruz.Siz de bize güvenin Allah’ın izniyle sizleri mahçup etmicem.
Doğmamış çocukların bile burda Kozan’da hakkı var.Onların hakkına girmemek için hakkıyla hakkaniyetiyle bir belediye başkanı olacağımın sözümü veriyorum size.
Her bölgeye ,her kesime hitap edecek kişi burda , karşınızda.Biz büyük bir aileyiz.Hısım olarak,akraba olarak, hemşeri olarak büyük bir aileyiz.
Biz şuan adayların içerisinde gerçekten takdirle karşılanan bir şahsiyetimiz var, güzel meclis üyelerimiz var,güzel kadromuz var.
Dedik ki makamla işimiz yok,mevkiyle işimiz yok,parayla işimiz yok dedik çok şükür.
Ve buna istinaden döndük dedik ki belediye başkanı olduğum takdirde alacağımız maaşı üniversite öğrencilerine burs olarak sağlayacağız dedik.
Aynı şekilde birbirinden temiz, birbirinden pırlanta gibi meclis üyesi adaylarımız var,kadromuz 10 numara.
Kozan’a hizmet etmek için biçilmiş kaftan.Onlarda dedi ki başkan dedi biz de hizmet için geliyoruz,bizim de parayla işimiz yok dedi ,biz de bağışlayacağız dediler.
Allah izin verirse hizmet için çıktığımız şu yolda amacımızdan şaşmadan, rotadan şaşmadan alacağımız ücretleri dahi hizmete kavuşturacağız, buluşturacağız ve sizlere en iyi hizmetin gelebilmesi için elimizden geleni yapacağız ”diyen Baysal :
Bir şey daha söyleyeceğim bu seçimi algıyla yönetenler var,algı oluşturmaya çalışanlar var,bir de gerçekler var.Biz gerçeklerle bu seçimi alacağız Allah’ın izniyle.
Biz diyoruz ki algı ile değil projelerimiz ile geliyoruz.Biz makam ,mevkii için değil,hizmet için geliyoruz diyoruz ve burada ki tüm vatandaşlarımızı sevgiyle kucaklayarak şu sözü anmak istiyorum…
Bu seçimi alacak mıyız?
Bu seçimi almak için eş,dost,akraba mücadele edecek miyiz?”
”Allahınıza kurban,iyi ki varsınız” diyen Baysal iftar programına katılan misafirlere,”Ayaklarınıza sağlık,iftar programına katıldığınız için ”diyerek sözlerini sonlandırdı.

Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal İftar Programı Düzenledi Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal İftar Programı Düzenledi Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal İftar Programı Düzenledi Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal İftar Programı Düzenledi Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal İftar Programı Düzenledi Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal İftar Programı Düzenledi Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal İftar Programı Düzenledi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon