Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal ”Kaybedilen Yılların Telafisi İçin Geleceğiz”

Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal ”Kaybedilen Yılların Telafisi İçin Geleceğiz”
  • 0
  • 81
  • 10 Şubat 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal, Kozan için 25 adet proje hazırladıklarını dile getirdi.

Ev, ev, sokak, sokak, esnaf esnaf gezdiğine vurgu yapan Belediye Başkan Adayı Baysal, vatandaşın yol, su ve temizlik konusunda şikâyetleri olduğunu belirtti.
Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal “2024 yılındayız şu zamana kadar farklı farklı şeyler konuşmamız gerekirken yol, su ve temizlik konularını konuşuyoruz. Vatandaşın dile getirdiği sorunların bu zamana kadar çözülmüş olması gerekiyordu. Kaybedilen yılların telafisi için biz geleceğiz. Milli Görüş Belediyeciliğini Kozan halkıyla tanıştırmak ve buluşturmak istiyoruz. Kendi ayakları üstünde durabilen güçlü bir belediyecilik anlayışı sürdürmek istiyoruz. Hizmette ivedi ve hızlı olacağız. Böylece istihdama da katkı sunacağız. Mevcut belediye hizmet üretmede yetersiz kalıyor. Vatandaşlarımızdan yoğun ilgi görüyorum. Herkese teşekkür ederim. Belediyeyi kimseye peşkeş çekmeyeceğim, nemalandırmayacağım. Milli Görüş Belediyeciliği adil düzen üzerine kurulu. Önce alt yapıyı oluşturup Kozan’ı turizme kazandıracağız. Dünyayı Kozan’a akıtacağız. Bu hayal değil. Kozan’ı turizme kazandırmak demek Kozan’ın refahını yükseltmek demek” dedi.

Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal ''Kaybedilen Yılların Telafisi İçin Geleceğiz'' Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal ''Kaybedilen Yılların Telafisi İçin Geleceğiz'' Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal ''Kaybedilen Yılların Telafisi İçin Geleceğiz''

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon