24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı
  • 0
  • 135
  • 24 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan, Özel Yeni Sis Anadolu Lisesi Koordinesiyle düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü programı, hükümet konağı önünde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk konulmasıyla başladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Gazi Keleş, Hükümet Konağı bahçesindeki Atatürk Anıtı’na çelenk koydu. Daha sonra Kozan Belediye Sineması’nda gerçekleşen etkinlik, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Gazi Keleş’in konuşmasıyla devam etti. Keleş, öğretmenlerin Cumhuriyet’in mimarı ve Türkiye’nin geleceğinin teminatı olduğunu vurgulayarak, onları kutlama gururunu ifade etti.
Törende, öğretmen adayları adaylık süreçlerinin tamamlanmasıyla birlikte öğretmenlik yemini etti, ardından öğrencilerin okuduğu şiirler ve okulun müzik korosunun performansıyla duygusal anlar yaşandı. İlçe genelinde düzenlenen yarışmalarda başarı elde eden öğrencilere protokol üyeleri tarafından ödüller verilirken, öğretmenlerin özverili çalışmaları ve eğitime verdikleri önem vurgulandı.

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon