ADANA VALİSİ KÖŞGER, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ

ADANA VALİSİ KÖŞGER, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ
  • 0
  • 124
  • 9 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan, kısa bir süre önce Adana Valisi olarak atanan Yavuz Selim Köşger’i makamında ağırladı. Vali Köşger, Kozan Belediyesi tarafından tamamlanan ve çalışmaları devam eden hizmetler hakkında bilgi aldı.

 

Vali Köşger’in ziyaretiyle ilgili konuşan Başkan Özgan, “Adana Valimiz Sayın Yavuz Selim Köşger’i belediyemizde ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz.Valimize, ilçemizde hayata geçirilen ve devam eden projeler hakkında bilgiler verdik. Kendisine ilgisi ve desteği için teşekkür ediyoruz” dedi.

Vali Köşger ise Kozan Belediyesinin faaliyetlerini yakından takip ettiğini belirterek, “Kozan ilçemizin gelişimi ve kalkınması için yapılan çalışmaları takdirle izliyoruz. Belediye Başkanı Kazım Özgan ve ekibinin özverili çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Kozan’ın ihtiyaçlarına yönelik gerçekleştirilen projelerin halkımıza olumlu bir şekilde yansıyacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

 

ayrıca

ADANA VALİSİ YAVUZ SELİM KÖŞGER, KOZAN’DA YAPILAN YATIRIMLARI DEĞERLENDİRDİ

Adana Valisi Yavuz Selim Köşger, Kozan ilçesini ziyaret ederek, son dönemde gerçekleştirilen yatırımların ilçenin değerini artırdığını vurguladı. Vali Köşger’e ziyaretinde, Kozan Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, Kozan Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan da eşlik etti.

Vali Köşger, Kozan ilçesine gerçekleştirdiği ziyaret sırasında Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü, kaymakamlık personeli ve ilçe protokolü tarafından karşılandı. Ziyaret Kozan Kaymakamlığı, Kozan Adliye Sarayı, Kozan Ticaret Odası ve Kozan Belediyesini ziyaret ederek ilçede yapılan yatırımları inceledi.

 

Köşger, ziyareti sırasında yaptığı açıklamada, Kozan ilçesinin her geçen gün gelişen çehresi ve genişleyen yapısıyla Adana’nın dikkat çeken ilçelerinden biri haline geldiğini belirtti. Son yıllarda ilçede gerçekleştirilen büyük çaplı yatırımların Kozan’ın değerini artırdığını vurgulayan Vali Köşger, ilçenin hem sanayi hem de tarım potansiyeli açısından büyük önem taşıdığını ifade etti. Ayrıca, Kozan ilçesinin değerini daha da artırmak için ellerinden geleni yapacaklarını ve bu konuda kamu kurumları, yerel yönetimler ve ilin paydaşlarıyla işbirliğini sürdüreceklerini belirtti.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan Vali Köşger’e belediye ziyaretinde ilçede gerçekleştirilen ve yapılacak projeler hakkında bilgi verdi. İki yetkili, ilçenin geleceği için işbirliği ve görüş alışverişi konusunda mutabık kaldılar.

ADANA VALİSİ KÖŞGER, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ ADANA VALİSİ KÖŞGER, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ ADANA VALİSİ KÖŞGER, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ ADANA VALİSİ KÖŞGER, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ ADANA VALİSİ KÖŞGER, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ ADANA VALİSİ KÖŞGER, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ ADANA VALİSİ KÖŞGER, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ ADANA VALİSİ KÖŞGER, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ ADANA VALİSİ KÖŞGER, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ ADANA VALİSİ KÖŞGER, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ ADANA VALİSİ KÖŞGER, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ ADANA VALİSİ KÖŞGER, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ ADANA VALİSİ KÖŞGER, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ ADANA VALİSİ KÖŞGER, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ ADANA VALİSİ KÖŞGER, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ ADANA VALİSİ KÖŞGER, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ ADANA VALİSİ KÖŞGER, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon