Ahmet Şahin Kongreye Katılan Delegelerin Tamamının Oyunu Alarak Yeniden BBP Adana İl Başkanlığına Seçildi

Ahmet Şahin Kongreye Katılan Delegelerin Tamamının Oyunu Alarak Yeniden BBP Adana İl Başkanlığına Seçildi
  • 0
  • 253
  • 12 Aralık 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Büyük Birlik Partisi (BBP) Olağan kongresi dün Seyhan Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici’nin de katılımı ile yapıldı. Tek liste olarak girilen Büyük Birlik Partisi (BBP) Olağan kongresinde Ahmet Şahin kongreye katılan delegelerin tamamının oyunu alarak yeniden BBP Adana İl Başkanlığına seçildi.
Büyük Birlik Partisi Kozan ilçe teşkilatı kongreye tam kadro katılırken Büyük Birlik Partisi Kozan ilçe başkanı Gürdal Topal’a ilgi yoğundu.

Kongrede konuşan Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, “Parti olarak idam cezasının geri getirilmesini istiyoruz. Kurşun sıkıp, bomba patlatarak masum insanları öldüren ve bunun emrini veren teröristler ve çocuklarımızı kaçırıp, tecavüz edip, öldüren sapıklar için bu cezanın geri getirilmesini istiyoruz” diye konuştu.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) için yeni bir düzenlemeye ihtiyaç duyulduğunun altını çizen Destici, kadınlar için 20 yıl çalışma 5 bin prim günü, erkeklerde ise 25 yıl çalışma ve 5 bin 500 prim günü dışında başka bir şart aranmaması gerektiğini söyledi.

 

‘ÇOCUKLAR MASUMDUR’

Destici, Hiranur Vakfı Başkanı Yusuf Ziya Gümüşel’in kızı H.K.G.’nin, ailesinin 6 yaşındayken Kadir İstekli’yle evlendirildiği iddiasına da değinerek, şunları söyledi:

“Küçük yaşta çocuklarımıza tacizi, tecavüzü ve istismarı her kim yapıyorsa; Allah onun belasını versin. Buna göz yumulmasını da asla kabul edemeyiz. Çocuklar masumdur ve bize Allah’ın emanetidir. Onlara sahip çıkmak bizim vazifemizdir. Büyük Birlik Partisi olarak idam cezasının geri getirilmesini istiyoruz. Herkes için değil. Kurşun sıkıp, bomba patlatarak masum insanları öldüren ve bunun emrini veren teröristler için ve çocuklarımızı kaçırıp, tecavüz edip, öldüren sapıklar için bu cezanın geri getirilmesini istiyoruz.”

Konuşmaların ardından tek liste halinde gidilen seçimde BBP Adana İl Başkanı Ahmet Şahin, 300 oy ile güven tazeledi.

Ahmet Şahin Kongreye Katılan Delegelerin Tamamının Oyunu Alarak Yeniden BBP Adana İl Başkanlığına SeçildiAhmet Şahin Kongreye Katılan Delegelerin Tamamının Oyunu Alarak Yeniden BBP Adana İl Başkanlığına Seçildi

Ahmet Şahin Kongreye Katılan Delegelerin Tamamının Oyunu Alarak Yeniden BBP Adana İl Başkanlığına Seçildi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon