Ataş Hukuk Avukatlık Bürosu Kozan’da Açıldı

Ataş Hukuk Avukatlık Bürosu Kozan’da Açıldı
 • 0
 • 229
 • 6 Ekim 2023
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Kozan’lı genç Avukat Fatmanur Akıncı Ataş , avukatlık bürosunu açarak, hukukçu kimliği ile ‘adalet için bende varım’ dedi.

Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra stajını tamamlayan Fatma Nur Akıncı, Kozan halkına hizmet etmek için çalışmalarını tamamlayarak kendi Ataş Hukuk Bürosunu açtı. Akıncı: “Mesleğimi icra edebilmek adına ilk adımımı attım. Ben de her meslektaşım gibi bu mesleğe başlamadan önce “Hukuka, Ahlaka, mesleğin onuruna uygun davranacağıma namusum ve vicdanım üzerine and içtim” Öncelikli gayem tabi ki yeminine yaraşır davranabilmek. Sonraki gayem ise memleketime, memleketim insanlarına arzuladıkları adaleti teslim edebilmek. Çünkü bu meslek öyle bir meslek ki insanların insanlara mahsus olan birçok duygusunda sevincinde, hüznünde onlara iştirak edebilme imkânı buluyoruz. Sadece bu sebeple dahi görevimi ifa ederken elimden gelen tüm gayret ve özveriyi göstereceğime inanıyorum. Dilerim ben dahil tüm meslektaşlarımın adalet terazisi hiçbir zaman şaşmaz.” Dedi
Açılışa Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir, Kozan Belediye Başkan Yardımcısı arif Dağlı ,Süleyman Şenoğlu, Baro Temsilcisi, Nebi Ocak,Esnaf Odası Başkanı Üzeyir Öztürk,Kozan İlçe Parti Başkanları  ve Misafirler katıldı.

ikramların ardından , Akıncı; açılışa katılan herkese Teşekkür etti. Kozan Son Dakika ve Radyo Sis olarak, meslek hayatında başarılar diliyoruz.

Ataş Hukuk Avukatlık Bürosu Kozan'da Açıldı Ataş Hukuk Avukatlık Bürosu Kozan'da Açıldı Ataş Hukuk Avukatlık Bürosu Kozan'da Açıldı Ataş Hukuk Avukatlık Bürosu Kozan'da Açıldı Ataş Hukuk Avukatlık Bürosu Kozan'da Açıldı Ataş Hukuk Avukatlık Bürosu Kozan'da Açıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan