Azra Nur Çetin Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında Yarışmayı Hak Etti

Azra Nur Çetin Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında Yarışmayı Hak Etti
  • 0
  • 155
  • 13 Ağustos 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kars’ta düzenlenen 13-14 yaş Türkiye Boks Şampiyonası’nda 42 kilogramda şampiyon olan Kozan Belediyespor sporcusu Azra Nur Çetin, bu zaferle birlikte Avrupa ve dünya şampiyonalarında yarışmayı hak etti.

Kozan Belediyespor sporcusu Azra Nur Çetin turnuvada Türkiye’yi temsil etmek için hazırlıklarını kapalı spor salonun yıkılması nedeniyle Kozan Belediyesi’ne ait halı sahada sürdürdü. Çetin, Kozan’ın adını bir kez daha duyurmak, bayrağı göndere çekmek için son antrenmanını gerçekleştirdi.
Kozanlı sporcu yarın sabah İstanbul’a oradan da Slovenya’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonasına katılım sağlayacak.
15-26 Ağustos tarihleri arasında Slovenya’nın Maribor kentinde gerçekleşecek olan Avrupa şampiyonasında ülkemizi temsil edecek olan üst minik erkeler ve kadınlar takımı büyük bir onur ve başarıdır. Bu etkinlikte ülkemizi temsil edecek olan 18 sporcu ve 4 antrenör, üstün yetenekleri ve azimleriyle dikkat çekmektedir.

Azra Nur Çetin, geçtiğimiz aylarda Türkiye şampiyonu olmuş ve 42 kg’da ülkemizi temsil etme hakkı kazanmıştır. Kendisi, önümüzdeki yarışmada ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine şüphe yoktur. Aynı zamanda takım baş antrenörü olarak atanmış olan Fatih Öztürk, önceden kazandığı tecrübeleri ve kararlılığıyla bu göreve en uygun kişi olarak seçilmiştir.

Adana ve Kozan halkı olarak, sporcumuz Azra Nur Çetin’e ve antrenörümüz Fatih Öztürk’e bu önemli görev için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hem sporcumuzun hem de antrenörümüzün başarılı bir performans sergileyeceğine ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine olan inancımız tamdır. Başarılar dileriz!

Azra Nur Çetin Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında Yarışmayı Hak Etti Azra Nur Çetin Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında Yarışmayı Hak Etti Azra Nur Çetin Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında Yarışmayı Hak Etti Azra Nur Çetin Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında Yarışmayı Hak Etti Azra Nur Çetin Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında Yarışmayı Hak Etti Azra Nur Çetin Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında Yarışmayı Hak Etti Azra Nur Çetin Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında Yarışmayı Hak Etti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon