BBP’de Genç Mimar Burak Erşik’ten Gövde Gösterisi

BBP’de Genç Mimar Burak Erşik’ten Gövde Gösterisi
  • 0
  • 100
  • 15 Şubat 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İlçemiz Kozan’da uzun yıllardır başarılı inşaat projelerine imza atan Kozanlı inşaat baş ustası (Karamehmet) Mehmet Erşik’in oğlu olan Mimar Burak Erşik, Büyük Birlik Partisi’ne (BBP) katıldıktan sonra, ailesi ve çevresiyle birlikte BBP Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal ile sahalarda aktif bir şekilde boy gösteren genç mimar, dün akşam saatlerinde Ticaret Borsası Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya ev sahipliği yaptı.

Genç mimar Burak Erşik, BBP Kozan Belediye Başkan adayı Gürdal Topal’ın da katılımıyla önemli açıklamalarda bulundu. Programa, BBP gönüldaşları ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Erşik, üniversiteden mezun olduktan sonra 1,5 yıllık bir staj süreci geçirdiğini belirterek, daha sonra babası Mehmet Erşik’in mesleğine destek amacıyla Erşik Mimarlık firmasını kurduğunu ifade etti. Kozan ve çevresinde güvenilir ve sağlam binalar inşa ettiklerini vurgulayan Erşik, şehrin ihtiyaçlarına cevap verecek değişimler için adım attıklarını dile getirdi.
Erşik, konuşmasında, “Kozan’a ne taraftan gelirsen gel, bir tane Kozan’ı anlatan bir şey yok. Coğrafi işaretli portakal, nar gibi sembollerimizi ön plana çıkaracak projelerin hayata geçirilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Şehirde öncelikle alt yapı çalışmalarının yapılması gerekiyor. Ancak şu anda yolu yapıp sonra alt yapıyı yapıyoruz. Maalesef altyapımız yok, Bu nedenle, sorunsuz bir şekilde şehrimizin ihtiyaçlarını karşılayacağına inandığımız için Gürdal Topal ile yol yürüme kararı aldık. Kozan’ımız için hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

BBP Kozan Belediye Başkan adayı Gürdal Topal ise, genç mimar Burak Erşik’in katılımıyla birlikte güçlendiklerini belirterek, “Kendisine teşekkür ediyorum. Birlikte çalışarak Kozan’ı daha yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz. Mimarlarımız, iş insanlarımız, ziraat mühendislerimiz ve Kozan’a gönül veren tüm vatandaşlarımızla birlikte hareket ederek, şehrimizi gelecek nesillere daha güzel bir şekilde aktaracağız.” dedi.

Programın sonunda hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından toplantı sona erdi.

BBP’de Genç Mimar Burak Erşik’ten Gövde Gösterisi BBP’de Genç Mimar Burak Erşik’ten Gövde Gösterisi BBP’de Genç Mimar Burak Erşik’ten Gövde Gösterisi BBP’de Genç Mimar Burak Erşik’ten Gövde Gösterisi BBP’de Genç Mimar Burak Erşik’ten Gövde Gösterisi BBP’de Genç Mimar Burak Erşik’ten Gövde Gösterisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon