Cansu Eczanesi Kozan’da Törenle Açıldı

Cansu Eczanesi Kozan’da Törenle Açıldı
  • 0
  • 336
  • 27 Eylül 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İlçemiz Kozan’da genç eczacılar arasına bir yenisi daha eklendi. İşletmeciliğini genç eczacı Cansu Ceran’ın yaptığı “Cansu Eczanesi” Tavşantepe Mahallesi Hulusi Kurdoğlu Caddesi 8 Nolu Tavşantepe Aile Sağlığı Merkezi yanındaki yerinde düzenlenen görkemli bir törenle açıldı.

 

Açılışa Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, Adana Eczacılar Odası Başkanı Ecz. Ömür Mürsel Yalbuzdağ, Kozan Eczacılar Temsilcisi  Ecz. Hakan Can, Cansu Eczanesi sahibi Ecz. Cansu Ceran, Belediye Meclis Üyesi Ali Baysal, Kozan OSB Müdürü ve Belediye Meclis Üyesi Fatih Aydın, Yeniden Refah Partisi Kozan İlçe Başkanı Fatih Mustafa Baysal, Kozanlı Eczacılar ve davetli misafirlerin birlikte gerçekleştirdiği Cansu Eczanesinin açılış töreninde konuşan Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan Tavşantepe Mahallesinin kendisi için ayrı bir yeri olduğunu belirtirken, kendinin de bu mahallede doğup büyüdüğünü ve nüfus kaydının hala burada olduğunu belirterek Kozan Belediyesi olarak bugüne kadar Tavşantepe Mahallesine kazandırdıkları hizmetlerden bahsetti. Özgan konuşmalarının sonunda genç eczacı Cansu Ceran’a Eczanesini Tavşantepe Mahallesine açtığı için teşekkür etti.

Programda bir konuşma yapan Adana Eczacılar Odası Başkanı Ömür Mürsel Yalbuzdağ ise Cansu Eczanesi’nin sahiplerine ve Kozan halkına hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Cansu Eczanesi sahibi Cansu Ceran ise açılış programlarına katılan tüm davetlilere teşekkür etti.

Yapılan duaların ve konuşmaların ardından eczanenin açılışı törenle gerçekleşti. Açılış sonrası Eczacı Cansu Ceran vermiş oldukları hizmetler hakkında programa katılan protokol heyetini bilgilendirdi.

Program katılımcılara sunulan ikramların ardından son buldu.

Cansu Eczanesi Kozan’da Törenle Açıldı

Cansu Eczanesi Kozan’da Törenle Açıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon