ÇUKUROVANIN GÜÇLÜ SESİ RADYO SİS SİZDE SEVDİKLERİNİZE GÖNLÜNÜZDEN GEÇENLERİ ULAŞTIRMAK İSTERSENİZ TELEFONLARINIZIN MESAJLAR BÖLÜMÜNE KÜÇÜK HARFLERLE SİS YAZIN BOŞLUK BIRAKIN MESAJINIZI 3969 A GÖNDERİN.... VODAFONE SMS KAPALIDIR !!!

Çarşımpark AVM Marketler Zinciri Görkemli Bir Törenle Açıldı

Çarşımpark AVM Marketler Zinciri Görkemli Bir Törenle Açıldı
  • 0
  • 99
  • 26 Kasım 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -
Android

Bölgemizin en büyük yerel marketler zincirinden biri olan Çarşımpark AVM Marketler Zinciri Kahramanmaraş, Osmaniye ve Adana’dan sonra beş adet yeni şubesi ile İlçemiz Kozan’da düzenlenen görkemli bir törenle açılışı gerçekleşti.

Daha önce ilçemizde Şekerciler Marketler Zinciri olarak hizmet veren Şekerciler Marketi devralan bölgemizin güçlü marketler Zinciri Çarşımpark AVM Tavşantepe Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Palmiye Caddesi, Saimbeyli Caddesi Merkez Şube ve Göçyolu şubeleri olmak üzere toplam beş adet şubesi ile ilçemiz Kozan’da yerel marketler hizmetine yeni bir anlayış getirdi.
Açılışa özel yüzlerce üründe uygun fiyatların olduğu Çarşımpark AVM Kozan Şubelerine vatandaşlar akın ettiler.
Çarşımpark AVM Marketler Zincirinin açılışı Göçyolu şubesinde gerçekleşti. Açılışa Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, Çarşımpark AVM Marketler Zinciri sahibi Ahmet Bal, ÇarşımPark AVM Genel Müdürü Maruf Tüdeş ile STK Temsilcileri ve çok sayıda davetli misafirin yanı sıra markete alışveriş için gelen yüzlerce Kozanlı vatandaş katıldılar.
Açılış öncesi bir konuşma yapan Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan; “Bugün burada güzel bir açılışı hep beraber yapıyoruz. Ahmet Bal kardeşimizde Sivaslı çıktı benimde yarım Sivaslı sayılır. Hanım da Sivaslı ve yirmi yıl Sivas’ta çalıştık. Hakkında da çok güzel şeyler duydum. İnşallah hayırlısından, helalinden kazançlar sağlar. Ben başarılar diliyorum. Ahmet Perçin Beyin yapmış olduğu güzel hizmetlerin kaldığı yerden Ahmet Bal kardeşimizin vereceğine inanıyorum. Çarşımpark Avm Marketler Zincirinin ilçemize, halkımıza ve sahiplerine hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.
Çarşımpark AVM Marketler Zinciri sahibi iş insanı Ahmet Bal; “Benim Çarşım ÇarşımPark Ailesi olarak Sivas’ta başlayan ticari yolculuğumuz 18 yıl kadar İstanbul’da sürdükten sonra Çukurova’ya Osmaniye’ye geçmiş olduk. Hamd olsun Benim Çarşım olarak Osmaniye’de sevilen bir kurum haline geldik. Ardından Ceyhan’da devam ettik. Kadirli ilçemizde marketçiliği öğrenmiş olduk. İnşallah bütün tecrübelerimizi de Kozan’da Ahmet Perçin abimizden aldığımız emaneti daha ileriye götürebilmek için gayret edeceğiz. Hepiniz hoş geldiniz” diye kaydetti.
Yapılan konuşmaların ardından ÇarşımPark AVM’nin açılışı programa katılan protokol heyeti ve davetli misafirler eşliğinde açılış kurdelesinin kesilmesi ile gerçekleşti.
Açılış sonrası ÇarşımPark AVM Marketler Zinciri sahibi Ahmet Bal ve Genel Müdürü Maruf Tüdeş açılışa katılan protokol heyetini açılışı gerçekleşen göçyolu şubelerini gezdirerek ürünler ve vermiş oldukları hizmetler hakkında bilgilendirdi. Program katılımcılara ve davetlilere sunulan ikramların ardından son buldu.
ÇarşımPark AVM Marketler Zincirinde açılışa özel yüzlerce ürünlerdeki indirimli fiyatlar nedeniyle tüm şubelerde vatandaşlar adeta izdiham yaşanırken kasalarda uzun kuyruklar oluşturdu.

 Çarşımpark AVM Marketler Zinciri Görkemli Bir Törenle Açıldı

 Çarşımpark AVM Marketler Zinciri Görkemli Bir Törenle Açıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir