ÇELİK: Görev Yapacağı 5 Yıl Boyunca Mustafa Başkanın Yanında Olacağız

ÇELİK: Görev Yapacağı 5 Yıl Boyunca Mustafa Başkanın Yanında Olacağız
  • 0
  • 59
  • 17 Mart 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Cumhur İttifakı’nın Kozan Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı, binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen seçim ofisinin görkemli açılışında, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Sayın Ömer Çelik’in güçlü destek açıklamaları eşliğinde, Kozanlılara seslendi.

Atlı’nın vizyonu ve Çelik’in açıklamalarıyla dolu bu anlamlı etkinlik, Kozan’ın geleceği için umut verici bir başlangıç oldu.

Ömer Çelik’in konuşmasında, Mustafa Atlı’nın liderliğinde Kozan’ın yeni bir döneme hazırlandığına vurgu yapması, Atlı’nın şehre olan bağlılığını ve güçlü liderlik vasıflarını bir kez daha ön plana çıkardı. Çelik, “Mustafa Başkanla birlikte inşallah Kozan’da 31 mart akşamı yeni bir dönem açıldığı zaman biz de görev yaptığı 5 yıl boyunca Mustafa Başkanın yanında olacağız, onunla beraber olacağız” diyerek Atlı’ya olan güvenini dile getirdi.

Kozan’da Atlı’nın liderliğindeki yeni döneme büyük bir heyecan ve umutla bakılıyor. Atlı’nın geçmişteki başarıları ve hizmet anlayışı, Kozanlıların kendisine olan güvenini artırıyor ve gelecek için umutlarını yeşertiyor. Adayların seçim ofislerinin açılışlarının katılım sayıları karşılaştırıldığında; 31 martta yapılacak olan seçimlerde Mustafa Atlı lehine adaylar arasında büyük bir fark oluşturacağına dair sinyaller veriyor.

ÇELİK: Görev Yapacağı 5 Yıl Boyunca Mustafa Başkanın Yanında Olacağız ÇELİK: Görev Yapacağı 5 Yıl Boyunca Mustafa Başkanın Yanında Olacağız ÇELİK: Görev Yapacağı 5 Yıl Boyunca Mustafa Başkanın Yanında Olacağız ÇELİK: Görev Yapacağı 5 Yıl Boyunca Mustafa Başkanın Yanında Olacağız ÇELİK: Görev Yapacağı 5 Yıl Boyunca Mustafa Başkanın Yanında Olacağız ÇELİK: Görev Yapacağı 5 Yıl Boyunca Mustafa Başkanın Yanında Olacağız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan