DEVA PARTİSİ KOZAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MİMAR VELİ KÜÇÜK BÜYÜK BİRLİK PARTİSİNE GEÇTİ

DEVA PARTİSİ KOZAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MİMAR VELİ KÜÇÜK BÜYÜK BİRLİK PARTİSİNE GEÇTİ
  • 0
  • 315
  • 14 Şubat 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Deva Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Mimar Veli Küçük Büyük Birlik Partisine Geçti.

VELİ KÜÇÜK; DEVA Partisinde ilçe başkanlığı yaptım. Halende Belediye Başkan Adayıydım. Adaylığım devam ediyordu. Benim ve ekip arkadaşlarımın DEVA’da siyasete başlama amacımız Kozan’ı mimarı açıdan ve diğer açılardan güzelleştirmekti. Fakat bir türlü belli bir noktaya gelemedik. DEVA İl Başkanlığı ile belirli konularda ters düştük. Bu noktada Gürdal Topal’ın siyasi çizgisini başarılı buluyor ve beğeniyordum. Projelerini tek tek inceledim. Neticede Gürdal Başkan ile hedeflerimizin ortak olduğunu fark ettim.

Bu doğrultuda kendi yakın çevremle fikir alışverişinde bulunup Gürdal Başkanla yol yürüme kararına vardık. Gürdal Topal 2019 Yerel seçimlerinde iyi bir rüzgâr yakaladı. Bu seçimlerde de Gürdal Başkanın bu rüzgârı fırtınaya dönüştüreceğini düşünüyorum. Gürdal Başkanın yanındayız ekip arkadaşlarımla birlikte. DEVA Partisine de bana bu zamana kadar gösterdikleri ilgiye teşekkür ediyorum. Görevimden alınmadım ,istifa ettim. Verdiğim bu karar saygı duymalarını bekliyorum.
Büyük Birlik Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal; ANKETLERDE ÖNDE GİDİYORUZ…
Kıymetli dava arkadaşlarım, Kozanlı hemşehrilerim, güzide basınımız. Bugün aramıza katılan DEVA PARTİSİ Kozan Belediye Başkan Adayı Veli Küçük için toplanmış bulunuyoruz. Mimar Veli Küçük işini çok düzgün yapan, değerli bir kardeşimiz. Biz Veli kardeşimizle Kozanın imari açıdan daha yaşanabilir bir hal alması için birlikte hareket edeceğiz. Bizim hedefimiz 2024 yerel seçimler. Yapılan anket çalışmalarında 1.inci partiyiz. Hep birlikte kazanacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın.

HAKAN AĞCA ; Şuan Kozanda bir anne ile bebeğin birlikte yolda yürünmeyecek durumda çevre ve imar düzeni var. Yollar köstebek yuvası. Biz iki mimar kardeşimizle mevcut belediye başkanın yaptığı yanlışları düzelteceğiz. Veli kardeşim kendini yetiştirmiş, uluslararası projeleri olan birisi. Bize büyük güç kattı kendisine hoş geldin diyorum.

Toplantı fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

DEVA PARTİSİ KOZAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MİMAR VELİ KÜÇÜK BÜYÜK BİRLİK PARTİSİNE GEÇTİ DEVA PARTİSİ KOZAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MİMAR VELİ KÜÇÜK BÜYÜK BİRLİK PARTİSİNE GEÇTİ DEVA PARTİSİ KOZAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MİMAR VELİ KÜÇÜK BÜYÜK BİRLİK PARTİSİNE GEÇTİ DEVA PARTİSİ KOZAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MİMAR VELİ KÜÇÜK BÜYÜK BİRLİK PARTİSİNE GEÇTİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan