En Başarılı Tugva Başkanı Özgür Çoban oldu.

En Başarılı Tugva Başkanı Özgür Çoban oldu.
  • 0
  • 146
  • 15 Ekim 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...
  • +
  • -

Özgür Çoban Tugva İlçe temsilciliği görevini 2019 yılında devraldığı günden bugüne kadar vakfın adını Kozan gençliği adına etkili ve verimli projelerle her yerde güzel bir şekilde duyurdu.

Kozan teşkilatı 12 Ekim 2023 Perşembe günü Külliye’de Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarıyla başlayan Tugva 2023 Teşkilat buluşmasına tam kadro katıldı.

Gerçekleştirilen Teşkilat kapmı programında yılın en başarılı ilçe temsilcileri ödülüne layık görülen Özgür Çoban Ödülünü Önceki dönem Enerji ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın elinden aldı.

Kozan Tugva olarak şehrimizde meydana gelen afetlerde her daim alanda olan Tugva İlçe Temsilcisi Özgür Çoban diğer STK ile işbirliği yaparak oluşturduğu Gönül Kuşağı ekibiyle güzel projelere imza atmıştı.

Pandemi döneminde, yangınlarda ve son olarak asrın felaketi olan 6 şubat depreminde her daim ekibiyle birlikte yaraları sarmak üzere sahadaydı.

Son olarak ta 2023 yaz okulu projesiyle yüzlerce gencimizin kuranla buluştuğu programı gerçekleştirmişti.

Yapılan tüm bu güzel projeler Türkiye Gençlik Vakfı Genel Merkezince de takdirle karşılandı.

Özgür Çoban “Bu gurur tablosunun gerçek sahibi olan başta en büyük destekcisi ailesi, teşkilatı, Kozan gençliği ve maddi manevi her daim yanımızda olan hayırsever dostlarımızdır. Bundan böyle bu ödüle layık kalmakla yetinmeyip daha iyisi için ekipce mücadele edeceğiz.” dedi.

En Başarılı Tugva Başkanı Özgür Çoban oldu. En Başarılı Tugva Başkanı Özgür Çoban oldu. En Başarılı Tugva Başkanı Özgür Çoban oldu. En Başarılı Tugva Başkanı Özgür Çoban oldu. En Başarılı Tugva Başkanı Özgür Çoban oldu. En Başarılı Tugva Başkanı Özgür Çoban oldu. En Başarılı Tugva Başkanı Özgür Çoban oldu. En Başarılı Tugva Başkanı Özgür Çoban oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan