Erkek Kuaförleri 100 TL’den Başlıyor

Erkek Kuaförleri 100 TL’den Başlıyor
  • 0
  • 215
  • 3 Eylül 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan’da erkek kuaför ve berberlerine yükselen maliyetler sonrasında saç-sakal tıraşı 100 TL’den başlıyor ve 300 TL’ye kadar yükseliyor.

Art arda gelen zamların ardından tüm Türkiye’de olduğu gibi Kozan’da da  erkek kuaförleri ve berberler maliyetlerin fazla olduğunu belirtti.
Adana’nın Kozan ilçesinde erkek kuaför ve berberleri yükselen maliyetler karşısında saç – sakal- tıraşı da  en düşük 100 TL ile başlayan fiyatlar ile 300 TL’ye kadar yükseliyor. Kozan’da erkek kuaförlüğü yapan esnaflar, maliyetleri karşılamakta zorlandıklarını belirterek; saç sakal tıraşı ve yıkama, maske, ağda, kaş alımı, fön hizmetlerine göre fiyatların değiştiğini belirtti.

Kozan'da erkek kuaför ve berberlerine yükselen maliyetler sonrasında saç-sakal tıraşı 100 TL’den başlıyor ve 300 TL’ye kadar yükseliyor.

Art arda gelen zamlara ardından tüm Türkiye'de olduğu gibi Kozan'da da  erkek kuaförleri ve berberler maliyetlerin fazla olduğunu belirtti.
Adana'nın Kozan ilçesinde erkek kuaför ve berberleri yükselen maliyetler karşısında saç - sakal- tıraşı da  en düşük 100 TL ile başlayan fiyatlar ile 300 TL’ye kadar yükseliyor. Kozan'da erkek kuaförlüğü yapan esnaflar, maliyetleri karşılamakta zorlandıklarını belirterek; saç sakal tıraşı ve yıkama, maske, ağda, kaş alımı, fön hizmetlerine göre fiyatların değiştiğini belirtti. Kozan'da erkek kuaför ve berberlerine yükselen maliyetler sonrasında saç-sakal tıraşı 100 TL’den başlıyor ve 300 TL’ye kadar yükseliyor.

Art arda gelen zamlara ardından tüm Türkiye'de olduğu gibi Kozan'da da  erkek kuaförleri ve berberler maliyetlerin fazla olduğunu belirtti.
Adana'nın Kozan ilçesinde erkek kuaför ve berberleri yükselen maliyetler karşısında saç - sakal- tıraşı da  en düşük 100 TL ile başlayan fiyatlar ile 300 TL’ye kadar yükseliyor. Kozan'da erkek kuaförlüğü yapan esnaflar, maliyetleri karşılamakta zorlandıklarını belirterek; saç sakal tıraşı ve yıkama, maske, ağda, kaş alımı, fön hizmetlerine göre fiyatların değiştiğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon