Eski Koca Dehşet Saçtı

Eski Koca Dehşet Saçtı
  • 0
  • 169
  • 26 Haziran 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Saimbeyli’nin Gökmenler Köyünde bir yıl önce boşandığı eşine kurşun yağdıran eski koca olayın ardından firar etti.

 

Silahlı saldırıda ağır yaralanan kadın helikopter ambulansla Adana’ya sevk edildi.

Olay bugün sabah 09:30 sularında Saimbeyli ilçesine bağlı Gökmenler Köyünde yaşandı. Yaklaşık bir yıl önce Kocası Abdurrahman Özalp’den boşanan Fatma B. Köyde babasının evinde yaşamaya başladı.
Sabah saatlerinde baba ocağında annesiyle birlikte bahçe işleri yapan Fatma B. eski eşi Abdurrahman Özalp’in silahlı saldırısına uğradı. Saldırı sırasında kaçmaya çalışan kadının omzuna, sırtına ve bacağına isabet eden mermiler sunucu ağır yaralandığı öğrenildi.

Silah seslerini duyan ve olay yerine gelen komşuların ihbarı üzerine olay yerine Jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.
Saldırıda ağır yaralanan Fatma B. Feke Devlet Hastanesi’ne oradan da Ambulans Helikopter ile Adana Şehir Hastanesi’ne sevk edildi.

Silahlı saldırıyı gerçekleştiren eski koca Abdurrahman Özalp’in saldırıda kullandığı silahın ruhsatsız olduğu, olayın ardından firar etti ve jandarma ekiplerinin şahsı yakalamak için çalışma başlattığı öğrenildi.SaçtıEskiKocaDehşetSaçtıEskiKocaDehşetSaçtıEskiKocaDehşetSaçtı SaçtıEskiKocaDehşetSaçtıEskiKocaDehşetSaçtıEskiKocaDehşetSaçtı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon